Ніж Benchmade Raghorn

В наявності
Артикул
236.196.0007
Рейтинг:
0% з 100
0.0 Відгуки:  0
18 655 грн
Де знаходиться
  truck Доставка
  Повернення

  Замінити або повернути товар можна протягом 1 місяця

  Детальніше
  Оплата при отриманні / Онлайн оплата

  Опис

  Зустрічайте новий 15600OR Raghorn®️ - надлегкий фіксований ніж, створений для полювання на великих тварин і ще більших пригод.

  Цей легкий мисливський ніж виготовлений із сталі CPM-CruWear®️ з ультрагострою кромкою, заточеною за технологією SelectEdge®️, що забезпечує виняткову ефективність різання та довговічність ріжучої кромки. Яскравий помаранчевий колір покриття Cerakote®️ на клинку та легке вуглецеве волокно на рукояті формують безкомпромісний, готовий до роботи мисливський ніж, що ідеально підходить для польового оброблення лося, оленя або іншої легальної великої дичини.

  Цей ніж міцний як цвях із запровадженням новітньої сталі марки CPM-CruWear® та оновленням колірних конфігурацій.

  Сталь CPM® Cru-Wear™ - інструментальна порошкова сталь повітряного гартування, що випускається американською металургійною компанією «Crucible Industries». Сталь має відмінне поєднання високої зносостійкості та міцності. Ця сталь легко обробляється у відпущеному стані (за параметрами схожа на D2) і має мінімальні спотворення в отриманні бажаної твердості.

  Cru-Wear застосовується в роботах, що вимагають більш високої зносостійкості, ніж сталь D2, більшої міцності, ніж сталь М2. Дана сталь дає помітну корозію у вологому середовищі, тому вимагає ретельного догляду, або клинок повинен мати антикорозійне покриття, чим, власне, і доповнена модель 15600OR.

  Технічні характеристики:
  Товщина клинка, мм:  2,3
  Матеріал клинка: сталь
  Вага, г : 101
  Загальна довжина, мм : 226
  Матеріал руків'я: Carbon Fiber
  Довжина клинка, мм : 111
  Марка сталі: CPM-CruWear

  Відгуки

  Write Your Own Review
  Оцінка товару
  Перегляд Файлів...
  Завантаження...
  * Ви можете додати до 5 фото. Формат фото має бути .gif, .jpg, .png.
  Завантаження...
  Мережа магазинів Gorgany © 2005-2024