Ніж Boker Daily Knives AK1 Droppoint CF

В наявності
Артикул
236.195.0026
Рейтинг:
0% з 100
0.0 Відгуки:  0
9 020 грн
Де знаходиться
  truck Доставка
  Повернення

  Замінити або повернути товар можна протягом 1 місяця

  Детальніше
  Оплата при отриманні / Онлайн оплата

  Опис

  Boker Daily Knives AK1, розроблений у співпраці з молодим ножовим майстром Алексом Кремером та Daily Customs, є універсальним невеликим повсякденним ножем, який можна ідеально адаптувати до ваших потреб.

  Алекс Кремер, який народився у Фульді у 1993 році, почав робити свої перші ножі у віці 18 років, і його численні тури просторами Скандинавії досі є для нього джерелом натхнення. Розроблений ним AK1 оснащений коротким лезом Droppoint, виготовленим із порошкової сталі марки RWL 34, високоякісної нержавіючої сталі, загартованої до твердості від 61 до 62 HRC.

  Накладки рукояті ергономічної форми виготовлені із вуглецевого волокна, та їх зручно тримати в руці. Їх можна легко демонтувати за допомогою ключа Torx, що додається, а також замінити широким спектром альтернативних накладок, розроблених і вироблених спільно з Daily Customs.

  Крім того, хитро виготовлений отвір для темляка на кінці рукоятки можна повернути при демонтажі накладок рукоятки, щоб він зник усередині рукояті. Поставляється з високоякісними чорними шкіряними піхвами, які мають вшиту ультикліпсу і можуть бути легко прикріплені на кишеню завдяки фіксуючій пружинній кліпсі. Таким чином, AK1 можна легко витягнути, в той час як піхви утримуються на місці Ulticlip. Ручна робота на мануфактурі ножів Boker у Золінгені.

  Технічні характеристики:
  Матеріал клинка: сталь
  Вага, г: 63
  Загальна довжина, мм: 172мм
  Матеріал руків'я: Carbon Fiber
  Країна виробник: Німеччина
  Довжина клинка, мм: 76мм
  Марка сталі: RWL34

  Відгуки

  Write Your Own Review
  Оцінка товару
  Перегляд Файлів...
  Завантаження...
  * Ви можете додати до 5 фото. Формат фото має бути .gif, .jpg, .png.
  Завантаження...
  Мережа магазинів Gorgany © 2005-2024