Ніж Fallkniven S1 Forest Knife X, zytel піхви, сталь Lam. CoS

В наявності
Артикул
236.198.0009
Рейтинг:
0% з 100
0.0 Відгуки:  0
13 650 грн
Де знаходиться
  truck Доставка
  Повернення

  Замінити або повернути товар можна протягом 1 місяця

  Детальніше
  Оплата при отриманні / Онлайн оплата

  Опис

  Ніж Fallkniven "Forest Knife" X Cos ідеально підходить для практично будь-яких робіт у горах чи лісі.

  Дуже зручний, надійний, невибагливий у догляді. Основою міцності ножа Х є його конструкція, за рахунок якої лезо не ламається і не пошкоджується при посилених навантаженнях. В основу конструкції клинка покладена спеціально розроблена шведська технологія «сендвіч», що полягає в двосторонньому ламінуванні леза.

  Клинок створений із міцної сталі нового покоління – Cos. Сталь CoS є серцевиною клинка, виконаного за відомою японською методикою San Mai III, при якій преміальна сталь великої твердості ламінується з обох боків м'якшою сталлю, в даному випадку – сталлю 420J2.

  Клинок Forest Knife має лінзовідне заточування - відрізняється за геометрією клинка і своєю формою забезпечує досягнення високої ефективності різу, одночасно гарантуючи великий запас міцності ріжучої частини.

  Руків'я ножа виготовлене з Thermorun, синтетичний резинопластик, який розрахований на великі перепади температур, не вислизає навіть із мокрих рук, ударостійкий. На сталевій частині рукоятки є отвір, що дозволяє доповнити ніж індивідуальним темляком, зробивши його ексклюзивним.

  Піхви виготовлені з вологостійкого, дуже міцного, довговічного матеріалу Zytel, цей полімер забезпечує щільну фіксацію ножа в піхвах. Крім того піхви оснащені внутрішніми виступами та зовнішнім замком для додаткової фіксації інструменту за гарду. Zytel легко очистити від забруднень вологою ганчіркою, особливо це зручно в умовах дикої природи (в горах, лісі, на риболовлі, д.ін).

  Технічні характеристики:
  Товщина клинка, мм: 6
  Матеріал клинка: сталь
  Вага, г: 290
  Загальна довжина, мм: 249
  Матеріал руків'я: Thermorun
  Країна виробник: Японія
  Довжина клинка, мм: 132
  Марка сталі: Lam.CoS

  Відгуки

  Write Your Own Review
  Оцінка товару
  Перегляд Файлів...
  Завантаження...
  * Ви можете додати до 5 фото. Формат фото має бути .gif, .jpg, .png.
  Завантаження...