Ніж Fallkniven S1 Forest Knife, zytel піхви, сталь Lam. VG-10

В наявності
Артикул
236.198.0011
Рейтинг:
0% з 100
0.0 Відгуки:  0
8 856 грн
Де знаходиться
  truck Доставка
  Повернення

  Замінити або повернути товар можна протягом 1 місяця

  Детальніше
  Оплата при отриманні / Онлайн оплата

  Опис

  Forest Knife – це серія лісових ножів, яким легко піддається деревина, канати, за бажання можна навіть нарізати овочі великими шматочками.

  Мисливці знайдуть цей ніж дуже зручним для оброблення дичини,  його клинок виготовлений з високоякісної японської ламінованої сталі VG10 і має оптимальну довжину в 13 см, при вазі в 190 грам.

  Lam. VG10 - це технологічний тришаровий пакет, можна сказати коник ножів Fallkniven, суть полягає в тому, що центральний шар клинка виготовлений з твердої сталі VG10, а захисні обкладки - з м'якої низьковуглецевої сталі марки 420J2. Така структура збільшує пружність клинка при бічних навантаженнях та захищає клинок від корозії.

  Клинок Forest Knife має лінзовідне заточування - відрізняється за геометрією і своєю формою забезпечує досягнення високої ефективності різу, одночасно гарантуючи великий запас міцності різальної частини.

  Кращі японські катани мають аналогічну форму перерізу, тому що при рубанні клинок з лінзовидним заточуванням зустрічає найменший опір матеріалу в порівнянні з клиноподібною і увігнутою заточками. Також, його наявність підвищує ефективність роботи з твердими матеріалами (великими кістками при обробці дичини, при роботі з деревини тощо).

  Рукоятка ножа виготовлена з Thermorun, синтетичний резинопластик, який розрахований на великі перепади температур, не вислизає навіть із мокрих рук, ударостійкий.

  Форма рукоятки виконана з урахуванням анатомічних особливостей руки, додатковий комфорт та захист від порізів забезпечує гарда з того самого матеріалу. На рукоятці є отвір, що дозволяє доповнити ніж індивідуальним темляком, зробивши його ексклюзивним та зручним при перенесенні.

  У комплекті постачаються піхви з інноваційного композитного матеріалу Zytel, до складу якого входить найміцніший за хімічним складом елемент – поліамід. Zytel відмінно витримує вплив більшості хімічних сполук, термостабілен, водонепроникний, не деформується при ударах та падінні, простий та легкий у догляді. 

  Технічні характеристики:
  Товщина клинка, мм: 5
  Матеріал клинка: сталь
  Вага, г: 193
  Загальна довжина, мм: 247
  Матеріал руків'я: Thermorun
  Країна виробник: Японія
  Довжина клинка, мм: 130
  Марка сталі: Lam.VG10

  Відгуки

  Write Your Own Review
  Оцінка товару
  Перегляд Файлів...
  Завантаження...
  * Ви можете додати до 5 фото. Формат фото має бути .gif, .jpg, .png.
  Завантаження...
  Мережа магазинів Gorgany © 2005-2024