Флісові кофти

Фільтри
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 15

Сортувати у порядку зменшення
 1. Флісова кофта Salewa Paganella Jacket Wms до -30%
  Рейтинг:
  100%
  Флісова кофта Salewa Paganella Jacket Wms
  Від 3 042 грн Regular Price 4 345 грн
 2. Флісова кофта Salewa Paganella Jacket Mns до -40%
  Рейтинг:
  100%
  Флісова кофта Salewa Paganella Jacket Mns
  Від 2 607 грн Regular Price 4 345 грн
 3. Флісова кофта Salewa Nuvolo Jacket Wms -40%
  Рейтинг:
  0%
  Флісова кофта Salewa Nuvolo Jacket Wms
  Від 3 267 грн Regular Price 5 445 грн
 4. Флісова кофта Salewa Nuvolo Jacket Mns до -50%
  Рейтинг:
  100%
  Флісова кофта Salewa Nuvolo Jacket Mns
  Від 2 723 грн Regular Price 5 445 грн
 5. Флісова кофта Salewa Rocca 2 Mns до -40%
  Рейтинг:
  0%
  Флісова кофта Salewa Rocca 2 Mns
  Від 2 790 грн Regular Price 4 650 грн
 6. Флісова кофта Salewa Puez Hybrid Polarlite Full-Zip Wms -40%
  Рейтинг:
  0%
  Флісова кофта Salewa Puez Hybrid Polarlite Full-Zip Wms
  Від 2 367 грн Regular Price 3 945 грн
 7. Флісова кофта Salewa Tognazza Jacket Mns -30%
  Рейтинг:
  100%
  Флісова кофта Salewa Tognazza Jacket Mns
  Від 4 235 грн Regular Price 6 050 грн
 8. Фліс Salewa Pedroc PL 2 Wms
  Рейтинг:
  0%
  Фліс Salewa Pedroc PL 2 Wms
  Від 6 470 грн
 9. Флісова кофта Salewa Tognazza Jacket Wms до -40%
  Рейтинг:
  100%
  Флісова кофта Salewa Tognazza Jacket Wms
  Від 3 450 грн Regular Price 5 750 грн
 10. Флісова кофта Salewa Rocca 2 Wms -30%
  Рейтинг:
  0%
  Флісова кофта Salewa Rocca 2 Wms
  Від 3 255 грн Regular Price 4 650 грн
 11. Флісова кофта Salewa Puez Melange Polarlite Full-Zip -40%
  Рейтинг:
  100%
  Флісова кофта Salewa Puez Melange Polarlite Full-Zip
  Від 2 607 грн Regular Price 4 345 грн
 12. Куртка Salewa SELLA AM HD Mns -30%
  Рейтинг:
  0%
  Куртка Salewa SELLA AM HD Mns
  Від 5 555 грн Regular Price 7 935 грн
 13. Флісова кофта Salewa Nuvolao AW Jacket Mns -40%
  Рейтинг:
  0%
  Флісова кофта Salewa Nuvolao AW Jacket Mns
  Від 4 248 грн Regular Price 7 080 грн
 14. Куртка Salewa PUEZ PL HD Mns -20%
  Рейтинг:
  80%
  Куртка Salewa PUEZ PL HD Mns
  Від 4 792 грн Regular Price 5 990 грн
 15. Флісова кофта Salewa Puez PL HZ Mns -40%
  Рейтинг:
  0%
  Флісова кофта Salewa Puez PL HZ Mns
  Від 2 394 грн Regular Price 3 990 грн
на сторінці

Фліс - один з найпоширеніших варіантів утеплення. Розбираємося з його історією, особливостями та видами.

Флісові кофти

Шукаючи Gorgany, в інтернеті часто гуглять: "фліси купити", "флісові кофти купити", "флісові кофти львів", "теплі флісові кофти". Ми бачимо, що попит є, а ми маємо невеличку історію та поради з вибору флісу.

Флісовий одяг

Флісовий одяг - це зручний і популярний вид одягу для туристів. Він створений з поліестеру, що робить його легким, теплим і зносостійким. Одяг з флісу є незамінним в зимових мандрівках, так як він забезпечує тепло, захист від вітру і вологи, а також дозволяє швидко випаровувати вологу з тіла.

Історія флісу. Теплі флісоваі кофти був розроблений в 1979 році компанією Malden Mills Industries, яка спеціалізувалася на виробництві тканин. Фліс був винайдений Реймондом Полярдом, який створив нову тканину, яка мала відмінні теплоізоляційні властивості. Ця тканина отримала назву "фліс" через свою пухнасту текстуру.

Переваги флісу

Флісовий одяг має багато переваг, які роблять його відмінним вибором для туристів. Одна з таких - це його легкість. Флісовий одяг зазвичай не важить більше, ніж 500 грамів, що робить його легким для перенесення в рюкзаку.

Іншою перевагою флісу є його теплоізоляційні властивості. Фліси забезпечують тепло в холодну погоду, тому він часто використовується в зимових мандрівках. Він також добре тримає тепло, коли вологий, що робить його відмінним вибором під час негоди.

Флісовий одяг також дозволяє швидко випаровувати вологу з тіла. Це особливо важливо під час фізичної активності, коли піт скраплюється на шкірі.

Особливості флісу

Фліс - це легкий і зручний матеріал, який може бути використаний як окремий одяг або в якості підкладки для інших виробів. Він забезпечує тепло і комфорт в холодну погоду, а також ефективно відводить вологу від тіла. Фліс добре розтягується, що забезпечує вільний рух під час активного відпочинку.

Фліс буває трьох видів: тонкий, середній і товстий. Тонкий фліс - це легкий та тонкий матеріал, який використовується як підкладка для інших виробів або як легкий верхній одяг у прохолодну погоду. Середній фліс - це більш густа тканина, яка забезпечує більший захист від холоду. Товстий фліс – часто використовується для виготовлення зимового верхнього одягу, такого як куртки, жилети, штани, рукавиці та шапки. Цей матеріал також часто використовується в аутодорному та спортивному одязі, в сфері туризму і активного відпочинку, оскільки він добре захищає від холоду та вологи.

Оскільки товстий фліс є м'яким і приємним на дотик матеріалом, він також може використовуватися для виготовлення пледів, ковдр і інших предметів домашнього вжитку.

Види флісу

Існують різні види флісу, а ось декілька з найбільш поширених:

 1. Мікрофліс - це найбільш тонкий та м'який вид флісу. Він добре тягнеться і має дуже гладку текстуру.
 2. Поларфліс - це більш грубий вид флісу, який має більш грубу текстуру. Він зазвичай товщий і менш м'який, але в той же час він більш зносостійкий.
 3. Антипілінговий фліс - це фліс, який має спеціальне покриття, що зменшує кількість закудлачень (маленьких кульок), що утворюються на поверхні матеріалу після кількох прань.
 4. Фліс з флокуванням - це фліс, на який друкують зображення з використанням спеціальної технології, яка створює візерунок, що нагадує велюр.

Варто звернути увагу

При обиранні туристичного флісового одягу варто звернути увагу на декілька важливих факторів:

 1. Тип флісу: існує декілька типів флісу, включаючи тонкий, середній та товстий фліс. Товстий фліс підходить для холодних умов, середній фліс може використовуватися як окремий шар у прохолодну погоду або як шар у комбінації з іншими шарами в більш холодних умовах, а тонкий фліс підходить для прохолодної погоди або як додатковий шар в теплих умовах.
 2. Тип тканини: фліс може бути виготовлений з поліестеру, вовни або інших матеріалів. Поліестеровий фліс є найбільш поширеним і легким, вовняний фліс має кращі теплоізоляційні властивості, але може бути важчим та менш зносостійким.
 3. Дизайн та розмір: важливо звернути увагу на розмір і дизайн флісового одягу. Він повинен бути достатньо просторим, щоб можна було одягнути додаткові шари одягу за необхідності. Також варто звернути увагу на дизайн, зручність та зносостійкість флісового одягу.
 4. Бренд: бренди, що спеціалізуються на виробництві туристичного одягу, зазвичай виготовляють високоякісний фліс, що відрізняється від тих, що можуть бути доступні в магазинах масового ринку.
 5. Догляд: важливо також звернути увагу на те, як потрібно доглядати за флісовим одягом. Багато флісових виробів можна прати в пральній машині, але деякі моделі потребують ручного прання.

Про головне

У нашому інтернет-магазині ви можете обрати якісний фліс. У наявності є як бюджетні моделі, так і преміум-класу. Зручність вибору забезпечується завдяки простому інтерфейсу, а пошук спрощується можливістю використання практичних користувальницьких фільтрів.

Головною характеристикою будь-якого спорядження є надійність, а фліскою поготів. Саме тому важливо вибирати тільки якісні моделі відомих виробників, не намагаючись заощадити на покупці. Адже від якості вашого спорядження залежить якість мандрів. Технологічні, функціональні, якісні фліси для походів – це не тільки комфорт, але і безпека. Тому обираючи спорядження, не цурайтеся дізнатися більше інформації та порівняти. Наші консультанти разом з вами, з задоволенням допоможуть обрати флісові кофти. Тож гайда шукати улюблену фліску у Львові, або у іншому фізичному магазині Gorgany.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2024