Куртки пуховики

Фільтри
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 14

Сортувати у порядку зменшення
 1. Куртка Mountain Equipment Lightline Down Jacket
  Рейтинг:
  0%
  Куртка Mountain Equipment Lightline Down Jacket
  Від 14 675 грн
 2. Куртка Turbat Petros Pro Mns 5% на ЗСУ
  Рейтинг:
  100%
  Куртка Turbat Petros Pro Mns
  Від 11 195 грн
 3. Куртка Mountain Equipment Senja
  Рейтинг:
  0%
  Куртка Mountain Equipment Senja
  Від 10 979 грн
 4. Куртка Picture Organic Mid Puff Down Mns -25%
  Рейтинг:
  0%
  Куртка Picture Organic Mid Puff Down Mns
  Від 8 944 грн Regular Price 11 925 грн
 5. Куртка Salewa Ortles Med 3 RDS DWN Mns -30%
  Рейтинг:
  0%
  Куртка Salewa Ortles Med 3 RDS DWN Mns
  Від 9 877 грн Regular Price 14 110 грн
 6. Куртка Mountain Equipment Triton Wms
  Рейтинг:
  0%
  Куртка Mountain Equipment Triton Wms
  Від 14 960 грн
 7. Куртка Mountain Equipment Sigma Down Wmns
  Рейтинг:
  0%
  Куртка Mountain Equipment Sigma Down Wmns
  Від 20 639 грн
 8. Куртка Picture Organic Hi Puff Down Wms -25%
  Рейтинг:
  0%
  Куртка Picture Organic Hi Puff Down Wms
  Від 9 788 грн Regular Price 13 050 грн
 9. Куртка Mountain Equipment Triton Mns
  Рейтинг:
  0%
  Куртка Mountain Equipment Triton Mns
  Від 14 387 грн
 10. Куртка Mountain Equipment Triton Mns (2019)
  Рейтинг:
  0%
  Куртка Mountain Equipment Triton Mns (2019)
  Від 14 387 грн
 11. Куртка Mountain Equipment Lightline Down Jacket Wmn
  Рейтинг:
  0%
  Куртка Mountain Equipment Lightline Down Jacket Wmn
  Від 12 353 грн
 12. Куртка Mountain Equipment Skyline Wmns Down Parka
  Рейтинг:
  0%
  Куртка Mountain Equipment Skyline Wmns Down Parka
  Від 15 930 грн
 13. Куртка Dynafit Free Down Jacket Mns -40%
  Рейтинг:
  0%
  Куртка Dynafit Free Down Jacket Mns
  Від 8 250 грн Regular Price 13 750 грн
 14. Куртка Black Diamond Vision Down Parka Mns
  Рейтинг:
  0%
  Куртка Black Diamond Vision Down Parka Mns
  Від 19 475 грн
на сторінці

ПуховикиШукаючи Gorgany, в інтернеті часто гуглять: "пуховики", "пуховики жіночі", "пуховики чоловічі", “зимові пуховики”. Ми бачимо, що попит є, а ми маємо невеличку історію та поради з вибору пуховиків. Вироби з пуху надзвичайно функціональні та приємні на дотик, тож при покупці пухової куртки – ти точно не прогадаєш. Через легкість і вражаючі теплозберігаючі показники їх полюбляють брати в активні мандри або ж просто носити у місті щодня. 

 

 

Однією з ключових переваг чоловічих та жіночих пуховиків є їх висока тепловіддача при мінімальній вазі. Взагалі, а як отримують пух? Усе доволі просто: беруть гусочку, просять трішки пуху (усе максимально безпечно для тварини), після збору пух обробляють та як слід зважують. Далі чітко визначеною кількістю пуху наповнюють комірки пуховок, спальників тощо. На фініші отримуємо цікавої форми куртку, таку ребристу, з якісним гусячим пухом. В сумі вага пуху визначає її теплоізоляційні властивості, а спеціальні інституції надають сертифікацію цьому пуху. 


Пух володіє великою кількістю повітряних кишень, які створюють натуральну ізоляцію та утримують тепло. Це дозволяє тобі залишатися в теплі при низьких температурах, не додаючи зайвої ваги. При виборі чоловічої та жіночої пухової куртки слід звертати увагу на показник наповнювача, який визначає кількість пуху в одиниці об'єму. Чим вищий цей показник, тим ефективніше куртка утримує тепло. Оптимальним вважається показник в районі 600-800, хоча для екстремальних умов може знадобитися вищий показник.

 

Також важливо звертати увагу на зовнішній матеріал куртки. Він повинен бути з відмінної водовідштовхувальної тканини, щоб уникнути промокання пуху в умовах вологості. Зазвичай, такий матеріал просто обробляють DWR. Наявність додаткового захисту, такого як капюшон або манжети, також може бути корисною фішкою у вітряних та холодних умовах.

При виборі пухової куртки також слід звертати увагу на конструкцію моделі. Зручність та функціональність – це основа основ в щоденному використанні. Подивись на розташування кишень, які можуть бути корисні для зберігання різних речей, таких як ключі, гаманець чи смартфон. Визнач, що для тебе важливо у носінні, чи потрібен капюшон тощо. 

 

Також важливо враховувати ступінь компресії куртки. Деякі моделі можуть легко стискатися для зручного транспортування, що робить їх чудовими для подорожей, відпочинку, легкого трекінгу. Крім того, стиль та дизайн грають важливу роль в виборі пухової куртки. Сучасні моделі виглядають стильно та елегантно, дозволяючи поєднувати комфорт та водночас почуватися на гребені моди.

 

Про головне


У нашому інтернет-магазині ви можете обрати чоловічі пуховики, жіночі пуховики, зимові пуховики. У наявності є як бюджетні моделі, так і преміум-класу. Зручність вибору забезпечується завдяки простому інтерфейсу, а пошук спрощується можливістю використання практичних користувальницьких фільтрів.

Головною характеристикою будь-якого спорядження є надійність, а пуховиків поготів. Саме тому важливо вибирати тільки якісні моделі відомих виробників, не намагаючись заощадити на покупці. Адже від якості вашого спорядження залежить якість мандрів. Технологічні, функціональні, якісні пуховики  – це не тільки комфорт, але і безпека. Тому обираючи спорядження, не цурайтеся дізнатися більше інформації та порівняти. Наші консультанти разом з вами, з задоволенням допоможуть обрати чоловічий чи жіночий пуховик для поставлених задач. Тож гайда шукати пуховики у нашому інтернет-магазині, або в іншому фізичному магазині Gorgany.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2024