Велоодяг

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 134

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
  1. Рукавички Onride Long 20
    Рукавички Onride Long 20
    Від 715 грн
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 134

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Велоодяг: призначення, особливості

Прогулянки на велосипеді – особливий різновид відпочинку, навіть якщо мова йде про звичайне катання на побутовому рівні. Але будь-яка спортивна дисципліна потребує спеціального велосипедного одягу. Сучасний і професійний велоодяг має відповідати досить суворим вимогам: якісно забезпечувати вентиляцію тіла спортсмену, відводити піт від шкіри, оскільки він є причиною появи дискомфортних відчуттів під час їзди. Також одяг має пом’якшувати негативні відчуття при навантаженнях. Якісний велоодяг створює оптимальну аеродинаміку. Приблизно 80% опору повітряних потоків приходиться на тіло людини. Використовуючи спеціальний одяг, можна значно зменшити ці дискомфортні відчуття.

Переваги велоодягу

Спеціальний одяг, призначений для зайнять велоспортом – гідна альтернатива звичним штанам та футболкам. Переваги використання цих виробів:

 

  • урахування специфіки їзди на велосипеді. Наприклад, це захист спини та рук від вітру, спеціальні вигини на колінах, щоб не заважати рухам. Саме тому бажано їздити у спеціальному одязі;
  • рух. Елементи одягу «рухаються» разом із велосипедистом під час їзди. Найбільш активно рухаються ноги, тому велошорти виготовляють з міцної лайкри, оскільки цей матеріал добре тягнеться та міцно охоплює тіло;
  • створення оптимального мікроклімату. Звичайна майка з бавовни швидко намокає від поту, спортсмен швидко замерзає. Матеріали, з яких виготовляють спорядження для велоспорту, відводять піт від поверхні тіла та дозволяють рідині випаровуватися якнайшвидше;
  • надійний захист від змін погоди – наприклад, сильного дощу та поривчастого вітру;
  • захист від травм. Створюється додатковим шаром синтетичної піни. Окрім того, прошарок спіненої синтетики захищає шкіру від появлення запалювань та подразнень.

 

Таким чином, використання велоодягу дозволяє затрачувати енергію більш раціонально, рухатися швидко. Головна відмінність цього різновиду одягу від звичайної одежі – особливі аеродинамічні характеристики. Спеціалізована екіпіровка щільно прилягає до тіла та не заважає рухам. Одяг досить специфічний, тому не використовується у повсякденному житті чи для зайнять іншими видами спорту.

Замовляємо велоодяг у мережі

Купити якісний велоодяг від найкращих виробників з доставкою (Київ, Львів, Тернопіль, Житомир тощо) ви зможете в інтернет-магазині GORGANY. В каталозі представлений повний набір товарів для туризму та зайнять спортом. Якщо вибір продукції викликає складнощі, можна скористатися допомогою компетентних менеджерів-консультантів. А участь у різноманітних акціях і розпродажах дає можливість робити не лише корисні, але й вигідні покупки.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023