Велоокуляри

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 46

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 46

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Велоокуляри: особливості

Наявність спеціальної екіпіровки – обов’язкова умова для успішних зайнять будь-якою спортивною дисципліною. Велоспорт не є вийнятком. Бажано придбати спеціальний одяг та окуляри для захисту очей в будь-яку погоду. Велоокуляри – аксесуар класичного типу, який складаються з лінз, оправи, упору для носу, флексу та двох дужок. Іноді замість останніх використовують ремешок чи стрічку. Велосипедні окуляри є досить важливим аксесуаром для їзди на велосипеді. Саме тому потрібно правильно вибирати окуляри та знати їх плюси та мінуси.

Переваги та різновиди велосипедних окулярів

Спеціальні окуляри для занять велосипедним спортом мають такі переваги:

 

  • передусім, це надійний захист очей від можливого попадання в них пилу, піску, дрібних камінців;
  • ефективний захист від яскравих сонячних променів;
  • забезпечення для себе максимального куту обзору без шкоди для зору.

 

Матеріал виготовлення більшості окулярів для велоспорту – полікарбонат. Цей полімер має значно меншу вагу, ніж звичайне скло. Крім цього, робочий ресурс ПК є значно довшим, ніж мінерального скла. У продажу представлено кілька видів окулярів для велоспорту.

З діоптріями. Це вибір людей, які мають проблеми із зором. Вартість таких моделей зазвичай є значно вищою, ніж звичайних окулярів. Але, якщо аксесуар обрано вірно, таке вкладання грошей є цілком виправданим. Невірний вибір окулярів, навпаки, приводить до проблем з зором. Тому покупати такі моделі бажано після консультації з кваліфікованим офтальмологом, який допоможе обрати параметри лінз.

Фотохромні. Такі окуляри ще називають «хамелеонами», бо вони змінюють відтінок під сонячними променями. При знаходженні у приміщенні лінзи є прозорими. На вулиці під сонячним промінням стекла темніють. Ступінь затемнення залежить від інтенсивності сонячного світла. Головна перевага таких окулярів у тому, що немає необхідності напружувати очі. Тому й зір не псується.

Поляризаційні моделі використовуються не лише велосипедистами. Водії авто, риболови нерідко користуються цим аксесуаром. Принцип їх дії у тому, що лінзи значно зменшують дію сонячних променів. Це дає можливість бачити всі деталі предметів з максимальною чіткістю. Лінзи можуть бути прозорими чи будь-якого відтінку. Крім того, поляризаційні моделі можуть бути з діоптріями чи без них. Зазвичай, вони виготовлені з міцних матеріалів, які витримують досить сильні удари. Цей різновид велосипедних окулярів є оптимальним.

Зеркальні. Ці аксесуари відрізняє виражений сонцезахисний ефект. Тому їх бажано використовувати влітку, коли сонце світить особливо яскраво. Є й додаткова перевага – стильний зовнішній вигляд.

Зі змінніми лінзами. Дуже практичний аксесуар, укомплектований набором різнокольорових лінз (2-5 різновидів). В хмарну погоду найкраще користуватися лінзами оранжевого відтінку, сонячним днем – коричневі. Сірі лінзи найкраще підходять для детального розглядання предметів.

Як замовити велоокуляри в інтернеті

Купити велоокуляри від найкращих виробників за вигідною ціною з доставкою (Львів, Рівне, Тернопіль, Полтава, Одеса тощо) ви зможете в інтернет-магазині GORGANY. Дружній інтерфейс сайту дозволяє затрачувати на пошуки потрібного товару мінімум часу. За необхідності можна скористатися допомогою компетентних консультантів. Компанія регулярно проводить акції, які дозволяють купувати товари якнайдешевше.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023