Фліси

Сортування
Фліс Turbat Mizunka
769 грн
Фліс Turbat Turkul
769 грн
Фліс Alpine Pro Kier
827 грн
Фліс Turbat Dzembronya
1 374 грн
Фліс Turbat Grofa
1 099 грн
Фліс Turbat Grofa Kap
1 220 грн
Фліс Turbat Igrovec
1 099 грн
Фліс Turbat Igrovec Kap
1 220 грн
Фліс Turbat Kosmach
1 374 грн
Фліс Turbat Lysychka
789 грн
Фліс Turbat Snigur
869 грн
Фліс Turbat Synychka
869 грн
Фліс Turbat Vedmedyk
789 грн
Светр спортивний Alpine Pro Toba 2
1 181 грн
Фліс Alpine Pro Nastacia
1 288 грн 644 грн
Фліс Marmot Alpinist Tech Jacket
3 465 грн
Фліс Marmot Warmlight
3 048 грн
Фліс Salewa Buffalo 3.0 Wmn
2 186 грн 1 093 грн
Фліс Salewa Buffalo Wmn
2 186 грн 1 093 грн
Фліс Salewa Fanes Buffalo
3 132 грн
Більше кольорів >
Фліс Salewa Fanes Buffalo Wmn
3 132 грн
Фліс Salewa Fanes Hybrid
4 146 грн 2 902 грн
Фліс Salewa Maya
3 844 грн 1 922 грн
Фліс Salewa Rainbow 2.0 Wmn
1 328 грн 664 грн

Людям завжди подобається відчувати себе комфортно. Однією зі складових для досягнення цієї мети є використання зручного одягу. Особливо актуально це для спортсменів і людей, які віддають перевагу активному відпочинку. Для них найбільш важливо відчувати комфорт під час улюблених занять, щоб елементи одягу не сковували рухів і, в той же час, були максимально зручними. Вирішити цю проблему покликані спортивні костюми на флісі.

Фліс - це матеріал, створюваний на основі поліестеру. Спеціальна технологія, що застосовується при його виробництві, дозволяє виготовити матеріал, який за зовнішнім виглядом схожий на замшу, він «ворсистий», але при цьому зберігає всі позитивні характеристики, які притаманні поліестеру. Одяг з цього матеріалу, наприклад, спортивні светри на флісі, зручний і функціональний, але також він теплий і м'який. При цьому, такий одяг легкий і еластичний, що особливо підходить для спортивних занять та активного відпочинку.

Перш ніж купити спортивний костюм на флісі, потрібно визначитися, для чого він вам буде потрібний. Відразу потрібно сказати, що в нашому магазині представлені різні моделі спортивних костюмів на флісі за цілком прийнятними цінами. Вибрати можна як фліси чоловічі і фліси жіночі, так і порадувати новим одягом дитину, подарувавши їй фліс дитячий. Даний матеріал має свої особливості, серед яких можна виділити: міцність, еластичність, він швидко сохне, має високу зносостійкість, легкий, не вимагає спеціального догляду та багато іншого.

Види флісу розрізняються по ступеню з'єднання таких його компонентів, як щільність матеріалу, структура плетіння волок і їх товщина. У підсумку можна отримати тонкий, товстий, щільний, а також двох-або односторонній матеріал. Двосторонній фліс застосовується для виготовлення більш теплого одягу, приміром, спортивних светрів, а односторонній - для виробництва білизни, сорочок і т.д. Цей матеріал можна назвати унікальним і практичним внаслідок його особливих властивостей.

Потрібно сказати, що фліс практично не вбирає вологу і має унікальні властивості терморегуляції. Він забезпечує необхідну при перегріві вентиляцію і здійснює виведення зайвої вологи. Матеріал не викликає алергію і володіє прекрасними «дихаючими» властивостями.

У нашому магазині ви можете знайти спортивні костюми на флісі і не тільки від визнаних у всьому світі виробників Trimm, Campus, Alpine Pro та інших. Підібрати підходящу модель і купити спортивний костюм на флісі в магазині Gorgany.com не важко завдяки простому і зрозумілому інтерфейсу і практичним користувальницькою фільтрам. Приємним сюрпризом для вас стануть і ціни на цю продукцію.

Фліси активно використовуються любителями туризму, альпінізму, трекінгу, риболовлі, велоспорту та інших варіантів активного проведення часу. Вони є незамінним атрибутом також для спортсменів, оскільки володіють усіма тими властивостями, які необхідні для комфортних занять. Фліси - це вибір усіх, хто цінує зручність, легкість і практичність в одязі для активного відпочинку і спортивних захоплень.

Інтернет-магазин Gorgany.com, туристичне спорядження © 2005-2017 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк