Пов'язки

Сортування

Магазин туристичного спорядження Gorgany.com пропонує якісні та красиві функціональні пов'язки від відомого бренду Wind X-Treme. Пов'язки є незамінним аксесуаром для любителів активного відпочинку, вони забезпечують надійний захист від холоду та вітру, мають гарні термоізоляційні властивості, хорошу повітропроникність. Різноманітні дизайни, кольори та стилі; жіночі, чоловічі та дитячі пов'язки - все це Ви зможете обрати та придбати у нашому магазині.

Функціональні пов'язки Wind X-treme в основному відрізняються матеріалами.
1. Найпростіший Wind X-treme Wind — багатофункціональна пов'язка з поліестеру — гарантує захист від вітру та холоду. Переваги матеріалу — чудово виводить вологу, міцний та недорогий.
2. Поєднання Wind з м'якою флісовою вставкою має назву Polarwind. Це зимовий варіант пов'язки. Тепла та м'яка флісова частина не тільки захищає від холоду, але й є приємною на дотик.
3. Merino Wool — за формою схожа на Wind, проте виготовлена з натуральної вовни овець — мериносів. Матеріал має всі переваги натуральної тканини: чудові терморегуляційні властивості, поглинає вологу, зігріває, не колеться, антиалергенна.
4. Thermolite — матеріал з унікальною структурою пустотілих волокон, що містять повітря. Завдяки цьому пов'язка є легкою та зносостійкою, висихає швидше, ніж інші утеплюючі матеріали, а також ефективно утримує тепло та не подразнює шкіру.
5. Polar Thermolite — поєднання Thermolite та флісу, на кшталт Polarwind. Найтепліша пов'язка.
6. Polar Thermal+ - поєднання Wind та матеріалу Thermal+: тканини з довгим ворсом, що зменшує втрату тепла до мінімального рівня. Це м'який на дотик фліс, що забезпечує надійний захист від холоду та вітру. Завдяки своїй унікальній м'якій поверхні підійде для використання в повсякденному житті.
Антибактеріальний, не має запаху.
7. Mint Wind — унікальна пропозиція! Функціональна пов'язка з запахом м'яти. Вибух м'ятної свіжості відбувається завдяки спеціальній технології: в поліестерову нитку вставляють крихітні капсули з запахом м'яти, під час руху вони руйнуються, вивільняючи м'ятний аромат.
8. Coolwind — літній варіант пов'язки. Coolwind швидко сохне та чудово контролює рівень вологості, зберігаючи поверхню шкіри сухою при будь-якому активному відпочинку в сонячну погоду.
9. Tubb — новий різновид пов'язок, що відрізняються стягуючим елементом, завдяки якому пов'язку можна трансформувати в шапку. Tubb Pro — подовжена версія Tubb для найекстримальніших умов. Tubb Thermal+ покращена версія Tubb, виготовлена з матеріалу Thermal+.
10. Arcticwind — поєднує в собі головний убір та мультифункціональну пов'язку. Захистить Вас від морозів та непогоди в найекстримальніших умовах.

Інтернет-магазин Gorgany.com, туристичне спорядження © 2005-2017 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк