Термобілизна

Сортування
Термофутболка Lasting Apol
779 грн
Термофутболка Lasting Atar
1 457 грн
Термоштани Lasting Ateo
653 грн
Термоштани Lasting Atok
1 294 грн
Термофутболка Turbat Bilochka
260 грн
Термофутболка Turbat Menchul
396 грн
Термофутболка Turbat Tempa
396 грн
Термофутболка Turbat Zajchyk
260 грн
Термоштани Turbat Ivor
374 грн
Термоштани Turbat Myshka
260 грн
Термоштани Turbat Strymba
374 грн
Термоштани Turbat Vovchyk
260 грн
Термофутболка Lasting Altin
779 грн
Термофутболка Lasting Angel
980 грн 686 грн
Термофутболка Lasting Angelina
980 грн 686 грн
Термофутболка Lasting Aran
779 грн
Термофутболка Lasting Arida
964 грн 578 грн
Термофутболка Lasting Aspen
964 грн 578 грн
Термофутболка Lasting Atala
779 грн
Термофутболка Lasting Atila
1 138 грн 683 грн
Термофутболка Lasting Back
1 331 грн
Термофутболка Lasting Boda
894 грн 536 грн
Термофутболка Lasting BTD
757 грн 454 грн
Термофутболка Lasting Dafne 134-157 см
678 грн

Термобілизна - це сучасна функціональна нижня білизна, важлива частина гардероба людей, головним призначенням якої є відведення вологи з поверхні людського тіла і збереження тепла. Термобілизну можна використовувати як для повсякденного носіння, так і при заняттях спортом або під час активного відпочинку, а також на риболовлі або на полюванні. Без нього не обійтися любителям альпінізму, бігу, велотрекінгу. Це білизна є незамінною при катанні на лижах або для сноубордистів.

В магазині Gorgany.com завжди можна знайти найбільш підходящі моделі чоловічої термобілизни, жіночої термобілизни або дитячої термобілизни. Доступні за вартістю, ці моделі допоможуть відчувати себе найбільш комфортно як під час звичайної прогулянки, так і при заняттях спортом. Крім того, купити термобілизну можна у зручний для себе час, а практичний і зрозумілий інтерфейс і зручні фільтри допоможуть зробити процес вибору необхідної білизни простим і приємним.

У нашому магазині представлена продукція таких відомих виробників, як Lasting, Craft, Salewa та багатьох інших. Термобілизна виготовлена по фірмовим технологіям, в той же час, при її виробництві завжди використовуються тільки самі новітні матеріали. Це дозволяє створювати різні її види, такі як синтетична, вовняна та змішана тип термобілизни. Крім того, вибрати можна як термофутболки на короткий і довгий рукав, так і термошорти, термоштани, комбінезони, термомаски, безрукавки, футболки та джемпери.

Підходити до вибору цього варіанту нижнього одягу потрібно виважено і практично, чітко розуміючи, що вам потрібно і де він буде використовуватися. Тому перед тим, як купувати цей вид  термоодягу, потрібно визначитися, для чого він вам буде потрібний. Насправді все досить просто.

Відразу слід зрозуміти, що різні моделі призначені для виконання різних завдань. Деякі з них, наприклад,  спортивна термобілизна, застосовуються для більш інтенсивного відводу вологи з поверхні тіла, але, при цьому, вони не зможуть вас добре зігріти. Інші моделі, навпаки, зігріють вас чудово, але вологу будуть відводити «середньо». Кожна модель має свої переваги і потрібно їх просто правильно використовувати.

Наприклад, для любителів туризму і таких його підвидів, як альпінізм, водний туризм, походи або інші, оптимальним вибором стане синтетична білизна. У цих умовах можна гідно оцінити її головну перевагу – вона не вбирає вологу. Для тих, хто віддає перевагу активним заняттям сноубордингом або катанню на лижах, ідеально підійде термобілизна, складовою частиною якої є бавовна або шерсть. Для всіх, кому важливо відчувати себе зручно в умовах зими, найбільш підходящим вибором стане термобілизна з вмістом великої кількості натуральних волокон.

Загалом слід сказати, що головне – це вибрати для себе модель, яка буде добре облягати тіло і, в той же час, запропонує гарну еластичність, щоб можна було відчувати себе найбільш комфортно.

Ви також маєте можливість в нашому магазині купити термобілизну для військових. Така білизна стане незамінним атрибутом спорядження, забезпечить комфортні відчуття і головне - дозволить завжди відчувати себе максимально зручно. Головні функції будь-якої термобілизни, в тому числі і військової натільної білизни для вояків - створення комфортної температури тіла, а також захист від перегріву і переохолодження.

Приблизно 30 років тому одяг або, правильніше навіть сказати - білизна цього типу була спеціально розроблена для військових і професійних спортсменів. У наш час ця функціональна білизна знайшла широке застосування і може використовуватися навіть для повсякденного носіння.

Наш магазин пропонує вам звернути увагу на військову термобілизну. Ця актуальна пропозиція дозволить незалежно від погодних умов завжди відчувати себе тепло і комфортно. Рекомендуємо вам моделі всесезонної армійської термобілизни, яку можна носити як єдиний шар у теплу погоду або як перший шар прилягаючої до тіла білизни в холодну пору року.

Інтернет-магазин Gorgany.com, туристичне спорядження © 2005-2017 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк