Оплата

Visa / MasterCard

Оплатити можна онлайн банківською карткою Visa або MasterCard через систему платежів Platon одразу при оформленні замовлення на сайті. А також, оплатити замовлення можна за допомогою платіжних систем GooglePay та ApplePay.

Надійна покупка NovaPay

Списання грошей з картки відбувається тільки після отримання замовлення клієнтом. У разі відмови чи не отримання посилки, кошти повернуться покупцю.

Готівка

Розрахуватись за замовлення готівкою можна у будь-якому магазині нашої мережі. А також, оплатити замовлення кур’єру при доставці додому або в офіс.

Накладна плата

Розрахуватись за товар можна при отриманні у відділенні Нової Пошти. Додатково Ви оплачуєте послугу зворотнього надсилання коштів Новій Пошті - це 20 грн. + 2% від суми замовлення.

Миттєва розстрочка

Швидкий кредит від Приватбанку для оплати товару. Сервісом можуть скористатися власники карток Приватбанку. Комісія складе 2.90 % від суми купленого товару щомісяця. Комісія автоматично списується з вашої картки кожного місяця в день оформлення покупки.

На рахунок

У листі-підтвердженні замовлення, в пункті спосіб оплати знаходитиметься автоматично згенерований лінк, при переході на який можна буде оплатити замовлення банківською карткою.