Osprey доставка

 

Вартість: доставка БЕЗКОШТОВНА при вартості замовлення більшій ніж 500 грн. В іншому випадку вартість доставки становитиме 35 грн. Акційні товари доставляются за рахунок покупця.

Термін: Залежить від того, на якому складі знаходиться замовлений товар, коливається від 1 до 3 днів.

Види доставки:
1. Кур'єрська доставка додому за вказаною адресою.
а) Кур'єрською службою Gorgany.com. У містах: Київ, Львів. (оплата готівкою, при отриманні)
б) Компанією перевізником: Інтайм, Автолюкс, Нова пошта. (передоплата, оплата накладною платою).
2. Доставка товарів до складу компанії перевізника:
Нова пошта, Автолюкс, Гюнсел, Інтайм, Нічний Експрес, САТ. Доставка іншими перевізниками обговорюється індивідуально. (передоплата, оплата накладною платою).

Відмова від замовленя: Ви можете відмовитись від замовлення, якщо з певних причин воно Вам не підійшло, або Вас не влаштовує якість товару. В цьому випадку Вам потрібно буде оплатити роботу кур'єра - 35 грн. Якщо товар виявився бракованим - повернення безкоштовне.

 

Всі питання стосовно доставки Ми розглядаємо індивідуально, тому будемо раді вислухати Ваші пропозиції та внести певні корективи в конкретну доставку. Якщо Ви маєте намір привітати когось із Днем народження чи просто надіслати комусь подарунок, одночасно із замовленням надішліть текст привітання та ім’я отримувача на адресу shop@osprey.com.ua, ми вкладемо у посилку листівку з Вашим текстом та відправимо її адресату.