Пічка-зарядка (комплект) BioLite Campstove 2 Bundle

7 268 грн
Де знаходяться:

Опис

Biolite Campstove 2 Bundle - оновлена похідна пічка-зарядка, що працює на дровах. Це надзвичайно корисна річ у похідних умовах, оскільки з її допомогою ви можете приготувати їжу й водночас підзарядити мобільні пристрої. У пічці є вбудований акумулятор на 2600 mAh. У комплект також входить казанок-чайник, насадка-гриль і світлодіодний ліхтарик. Пальник перетворює енергію тепла в електрику, готує їжу, обігріває, заряджає телефон (планшет, плеєр, фотоапарат, ліхтарик, навігатор) й інші електронні пристрої. Оснащений вентилятором, що насичує киснем полум'я, таким чином збільшуючи продуктивність і ККД пічки. Вбудована зарядна станція дозволяє здійснювати зарядку практично всіх електронних пристроїв, у яких є порт USB. На відміну від сонячних зарядних пристроїв, вона може заряджати прилад вночі, в похмурі дні чи люту негоду. При цьому зігріваючи Вас, підсушуючи речі і розігріваючи чай. Вам не потрібно хвилюватись про шкоду природі, оскільки в якості палива можна використовувати сухі гілки, кору чи опалі шишки.

Принцип роботи і відмінності від попередньої версії

Оновлений термогенератор на 50% більш ефективно переробляє тепло відкритого вогню в електричну енергію, в порівнянні з попередньою версією. Далі енергія накопичується на вбудованому акумуляторі потужністю 2600 mAh, раніше базова версія печі не передбачала будь-який вбудований акумулятор у загальному (якщо не брати до уваги стартовий акумулятор).
Накопичену енергію можна витратити на роботу вбудованого вентилятора, який збільшить температуру горіння, на світлодіодну лампу FlexLight (100 люменів), що поставляється в комплекті, чи для підзарядки інших електронних пристроїв через стандартний USB-порт. Про рівень заряду, швидкість вентилятора та інтенсивність горіння повідомляє оновлений блок світлодіодних індикаторів.

Особливості:
- пальник працює на дровах (гілки, тріски, кора, шишки, паливні гранули)
- вкомплектований акумулятором потужністю 2600 mAh
- виробляє на 50% більше енергії, ніж старіша версія BioLite Campstove
- 4 швидкості вентилятора
- cвітлодіодний індикатор відображає рівень заряду, швидкість вентилятора та інтенсивність горіння
- micro USB роз'єм для зарядки вбудованого акумулятора, USB для підзарядки гаджетів
- не продукує гару чи диму, тому не завдає шкоди природі
- USB-зарядка макс. 3W/5V

Технічні характеристики:
Паливо: органічна біомаса (гілки, листя, шишки, кора, деревина)
Вага: пальник — 935 г; казанок — 465 г; гриль — 850 г
Розміри: пальник - 20,9 x 12,7 см; казанок - 25.91 x 13.21 см; гриль - 24.13 x 30.48 x 26.67 см
Матеріали: термостійкий пластик, сталь, анодований алюміній
Потужність світлового потоку ліхтаря: 100 Lm
Час закипання: 4,5 хв/1 л
Потужність, що видається на порт USB: 3 Вт, 5V, 2A
Комплект: чохол, інструкція, USB кабель, пальник, ліхтарик, вогненасник, вбудований акумулятор 2600 mAh, казанок з чохлом, портативний гриль з кришкою
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення