Фільтри для води

Сортування

Фільтри для води – елемент туристичного спорядження, прямим завданням якого є збереження здоров’я мандрівника, та підтримання високої функціональності організму в складних умовах фізичних навантажень поза межами цивілізації. Більше того, часто навіть водопровідна чи бутильована вода може бути неякісною та небезпечною. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) до 80% захворювань під час мандрів спричинені неякісною питтєвою водою. Дослідники стверджують, що навіть у чистих озерах чи джерелах часто можна знайти хвороботворні бактерії, віруси чи найпростіші організми. Тож, якщо ви потрапляєте у «чужу» місцевість, про якість питтєвої води варто подбати обов’язково.

В цьому допоможуть туристичні фільтри для води.

Основних механізмів очищення води з ненадійного джерела є два: хімічний та механічний. Хімічний передбачає, що ви додаєте у воду активні речовини (зазвичай у вигляді пігулок), що знезаражують воду та вбивають небезпечну мікрофлору. Часто для цього методу застосовують такі діючі речовини дихлорізоцианурат натрію та хлорид срібла. Обидва інгредієнти дозволені для застосування у питній воді. Протягом півгодини вони вбивають бактерії та віруси, аще через 2 години амеби і лямблії. Застосування таких знезаражувачів також дає ефект консервації, що може тривати протягом 6 місяців. Зазвичай таблетки з вказаними інгредієнтами для знезараження мають ряд своїх особливостей:
- їх дозволено використовувати як в пластиковій, так і в скляній тарі
- при попаданні в очі терміново промити водою.
- не потрібно декларувати як небезпечна речовина під час подорожі
- варто зберігати в оригінальній упаковці у сухому місці при температурі не вище 25°C
- одна таблетка дезінфікує приблизно 1 літр води.
- якщо вода надто замулена, ефективність діючих речовин може бути зменшена, тому перед застосуванням варто додатково процідити чи профільтрувати рідину.
Фізичний метод очищення води з допомогою туристичних фільтрів заснований на фізичних розмірах мікроорганізмів, водоростей та спор чи можливо навіть вірусів. Найсучасніші портативні похідні водяні фільтри мають розмір пор у фільтрах  0,1 мікрона, що менше, аніж у більшості мікрофлори, яка трапляється у воді. Віруси, хоч і мають розміри менші за пору механічного фільтра, проте  майже не зустрічаються у воді самі по собі – вони завжди до чогось прикріплені, а отже у отвір в 0,1 мікрона також не пройдуть. Ну і звісно дрібний осад, також не потрапить в очищену воду.

На нашому сайті ви знайдете різноманітні зразки за компактністю потужністю фільтрації та функціоналом, що часто використовуються туристами чи розроблялись навіть під військові цілі. Основні представлені бренди в нашому інтернет-магазині це швейцарська Katadyn та американська McNett.

Багато військових підрозділів та міжнародних організацій використовують продукцію цих брендів у ескпедиціях, при наданні медичної допомоги у рятувальних операціях.

Безпека подорожі починається з доброї підготовки до неї. Подбайте про здоров’я – оберіть правильно! А також ви можете вибрати у нас туристичну посуд і туристичні термоси

Інтернет-магазин Gorgany.com, туристичне спорядження © 2005-2017 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк