Не важливо куди ви їдете кататись в цьому сезоні, на підготовлені траси Буковелю чи на Свидовець з незайманим снігом, а можливо вас чекає Валь Гардена або найкращі у світі схили острова Хоккайдо, у всіх цих випадках вам потрібен буде шолом. Незважаючи на те, що шолом це доволі простий виріб, створений з єдиною метою – захистити вашу голову від ударів, а мозок від струсів, виробники все ж за останній час додали багато до комфорту та захисту. Шоломи загалом стали легшими, їх стало зручніше носити та разом з тим вони стали складнішими. Ми тут для того, щоб допомогти вам розібратись як правильно вибрати шолом з усього різноманіття, приміряти його і впевнитись, що він вам підходить. Тож далі в цьому тексті ми вам розкажемо на що звернути увагу, щоб зробити правильний вибір.

 

Безпека

 

За своєю суттю гірськолижний шолом має бути зручним, щоб в ньому можна було кататись довгий час без неприємних відчуттів. В ньому має бути не спекотно, але й не холодно, та він має захистити вас при ударах. За захист, власне, відповідає конструкція шолому, різні технічні рішення, що допомагають погасити енергію удару без наслідків для вашої голови та мозку. Щоб точно знати, що ваш шолом безпечний, зверніть увагу на те, чи має він відповідний сертифікат. Якщо він має сертифікат ASTM або EN, або обидва, значить цьому шолому можна довірити свою безпеку. Сертифікація ASTM F2040 проводиться Американською асоціацією тестування і матеріалів та полягає в тому, що шоломом з певною енергією удару б’ють по трьом типам твердої поверхні – плоскій, напівсфері та гострокутній. Тест EN1077A\B проводиться схожим методом, але з меншою енергією удару і лише по плоскій поверхні. EN1077A означає, що шолом тестувався з різних сторін, тож повний захист має бути і зі сторони вух, якщо ж у шолома м’які вуха, то він матиме сертифікацію  EN1077B.

 

Конструкція

 

Що ж, ви знайшли на шоломі сертифікат безпеки, це вже дуже добре. Варто також звернути увагу на конструкцію шолому. Шоломи поділяють на кілька типів конструкції. Найпопулярніші це hardshell та in-mold. Hardshell має зовнішню оболонку з АБС-пластику (з цього матеріалу ще роблять деякі деталі машин та валізи для подорожей), а під ним всередині знаходиться захисна піна EPS (спінений полістирол), який є по суті пінопластом, але більш щільним, ніж той, що ми знаходимо в коробках з побутовими товарами. Піна приклеюється до оболонки і таким чином виходить доволі міцна конструкція, в якій АБС-пластик має прийняти удар та розсіяти його, а піна поглинути його енергію. Попри гарний захист шоломи з такою конструкцією є доволі важкими. І оскільки вага шолома прямо впливає на комфортність катання, то hardshell знайшли альтернативне рішення – конструкцію in-mold. Це той самий пінопласт, до якого зверху додали під сильним тиском тонкий шар полікарбонату. Таким чином вийшла цільна конструкція з нижчою вагою, але все ще гарним захистом. Існують також гібридні конструкції, наприклад Julbo Promethee, коли в районі скронь та потилиці застосовують технологію in-mold, а в основній частині hardshell.

 

(в конструкції in-mold, що зліва, зовнішня оболонка зливається з піною, а в  hardshell, праворуч, бачимо щілину між пластиком та піною)

Обидві ці типи шоломів чудово поглинають прямі удари. Однак виявилось, що більшість ударів, об лід, дерево, опору чи іншого лижника (це буває найчастіше) відбувається по дотичній. Якщо отримати удар по голові під кутом, мозок піддається сильному обертальному руху. Щоб зменшити енергію такого удару була створена технологія MIPS (Multi-directional Impact Protection System). Її суть полягає в тому, що під час удару зовнішня оболонка контрольовано рухається навколо внутрішньої на кілька міліметрів та поглинає таким чином енергію удару. Подивіться дуже коротке відео про це. Деякі виробники створили власні технології для зменшення енергії обертального удару, але дають їм інші назви, наприклад Poc назвав свою технологію SPIN.

Невеликий відсоток шоломів мають іншу конструкцію. Так, деякі виробники використовують замість твердого пінопласту в’язкі полімери, що деформуються під час удару гасячи його енергію, а потім повертають свою форму. Іноді виробники гірськолижних шоломів використовують технологію Koroyd, яку запозичили від велосипедних шоломів. В таких шоломах пінопласт заміняється трубчатою конструкцією, що дуже нагадує соти. При ударі трубки складаються. Оскільки між ними багато повітря, складання є глибшим, ніж стискання пінопласту, відповідно більшим є поглинання енергії.

(так виглядає конструкція Koroyd та її дія при ударі)

Як підібрати шолом

 

Коли ми перевірили сертифікацію та зважили всі плюси та мінуси різних конструкцій, переходимо до головного – примірки. Загалом виробники пропонують кілька розмірів, що зводяться до певного діапазону окружності голови. Окружність міряється у найширшому місці трохи вище вуха, через потилицю та чоло. Можуть бути, наприклад три послідовні розміри однієї моделі з окружністю 54-57, 57-60 та 60-63 сантиметрів. Точне ж регулювання відбувається, як правило, за допомогою коліщатка ззаду шолома, що дозатягує напівгнучкий пластиковий каркас навколо вашої голови.

Та окрім розміру окружності наші голови відрізняються ще формою. Якщо подивитись на нас згори, то голова буде формою схожою на овал, витягнутий в кожного з нас по різному, більше або менше. Це означає, що навіть якби нам підійшов розмір шолому, нам може не підійти його форма. Як це перевірити? Дуже просто. Коли ви приміряєте шолом, він не має тиснути на голову точково, наприклад лише з боків, чи тільки на лобі й потилиці. Загалом після того, як ви відрегулювали шолом коліщатком ззаду він має бути гарно зафіксований на голові, не створюючи при тому тиск в одному місці чи декількох різних місцях, а рівномірно прилягати до всієї площі голови. Коли ви хитаєте головою шолом не має зміщатись за рухом голови. Ремінець на підборідді має бути зафіксований так, щоб ви могли спокійно говорити та дихати. Ми радимо вам приміряти кілька моделей від різних виробників щоб визначитися з вибором. Також радимо вам приміряти шолом разом з маскою. Ці два елементи мають добре пасувати один одному. Не створювати великої щілини на вашому чолі, про яку ви обов’язково пошкодуєте в надто морозний день або під час снігопаду. А також шолом не має тиснути зверху на маску щоб та тиснула вже на ваш ніс та заважала дихати.

(типова конструкція шолома)

Додаткові можливості

 

Крім форми та розміру на комфорт катання найбільше впливає вентиляція шолому. Вона може бути пасивною, коли в шоломі є прямі отвори, через які ззовні потрапляє холодне повітря, так і активною, коли ці отвори ви можете закривати та відкривати за потреби. У шоломі з пасивною вентиляцією отворів, як привило, небагато. В таких шоломах можна катати початківцям або просто в розслабленому темпі. Якщо ж ви катаєтесь активно, любите швидкість чи непідготовлені схили, то вам краще обрати шолом з активною вентиляцією та великою кількістю отворів у різних місцях. Отвори можуть розташовуватись зверху, на фронтальній частині, з боків, на потилиці чи навіть під козирком. Якщо ви будете мати можливість їх регулювати, то таким чином ви забезпечите собі комфорт за будь яких погодних умов та вашої активності.

(розміщення регульованих вентиляційних отворів з ріхних сторін шолома Julbo Promethee)

Козирок. Єдиною його утилітарною функцією є те, що при ударі він захистить від пошкодження маску і це доволі корисно, оскільки краще замінити лише один шолом, аніж разом з ним і маску. Часто виробники роблять козирки зйомними, що задовільнить і їх раціональних прихильників, і естетичних противників.

Окремої уваги заслуговують шоломи з візором. Це по своїй суті лінза від маски, що приєднана до шолому шарнірами і може підніматись та опускатись як забрало у пожежників чи середньовічних лицарів. З одного боку це надзвичайно зручно та має велику кількість переваг. Можна не думати куди покласти чи причепити маску, коли ви її знімаєте. Також з візором одразу зникне проблема конденсату на внутрішній стороні лінзи. Зрештою вам не потрібно допасовувати маску під шолом чи навпаки при виборі – ви просто купуєте одну річ. Найбільшою перевагою є ширший кут огляду у візорі, ніж у масці, що і зручно і водночас безпечно. Та з іншого боку з кращою вентиляцією вам може бути холодно. Ви не зможете поміняти лінзу візора як у масці замінивши на іншу. Тому є сенс купувати візор з фотохромною технологією, що міняє ступінь затемнення в залежності від погоди. Також якщо ви зламали візор при падінні, вам потрібно буде замінити і шолом.

(шолом з візором Julbo Strato)

При виборі шолому ви можете звернути увагу на те, що існують шоломи з жорсткою конструкцією в районі вух, на відміну від тих, де вуха м’які та можуть зніматись. Така конструкція не є необхідністю для звичайного трасового катання, так само як і шоломи з захистом підборіддя. Однак вони можуть використовуватись лижниками, що люблять швидкісні спуски чи катають слалом. Недолік таких шоломів це їх вага, а ще в них гірше чути і це може впливати на вашу безпеку під час катання на людній трасі.

 

Як доглядати за шоломом

 

Виробники здебільшого рекомендують міняти шолом після п’яти років експлуатації. Це пов’язано перш за все з тим, що піна, яка повинна поглинати енергію удару з часом під впливом різних факторів починає втрачати свої властивості. Та при поганому догляді ці процеси можуть пришвидшитись, тому рекомендуємо вам кілька простих порад для того, щоб ваш шолом не втрачав своєї надійності. Не сушіть шолом біля гарячих предметів, таких як батарея чи за допомогою гарячого фену. Також не тримайте шолом постійно при високій вологості. Пінопласт а також клей, що скріплює його з зовнішньою оболонкою під впливом перепадів температур та вологості можуть поступово деградувати, відповідно буде втрачатись міцність конструкції. Після катання, особливо якщо шолом мокрий, обов’язково витріть його, дістаньте м’яку підкладку (вона тримається на липучках), та залиште шолом сушитись при кімнатній температурі. Підкладку можна попрати і після цього можна покласти шолом у сухе місце.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *