В компанії Gorgany є понад 100 працівників, і коли випадає нагода, вони ходять в гори і мають свої вподобання щодо спорядження. На основі цих вподобань ми вирішили визначити, яким з товарів, представлених у кожній категорії, наші експерти довіряють найбільше. Хочу акцентувати на тому, що цей рейтинг внутрішній і обирали ми серед моделей представлених в Gorgany. Мета рейтингу: допомогти клієнтам компанії розібратися серед продуктів, які представленні на полицях наших магазинів.

Gorgany рекомендують: переможці категорій “рюкзаки, намети”

Методика опитування

Ми вирішили не вигадувати велосипед, і кореневим запитанням від якого відштовхуємося у всіх трьох варіантах – “що б ви порадили своїм друзям?”. Кожен з працівників Gorgany, який назвав 3 улюблені речі в кожній категорії, відповідно, кожне – 1 місце отримує – 3 бали, 2 місце – 2 бали, і третє місце – 1 бал.

Базовий – тим хто, не часто ходить в походи, або тільки збираються спробувати себе у активному відпочинку, відповідно не готові інвестувати в дорожче спорядження.

Оптимальний – для тих, хто завжди хоче отримати найкраще співвідношення ціни до якості.

Найкращий – для тих, хто не має обмежень щодо бюджету, і хоче отримати найкраще спорядження в своїй категорії.

Міські рюкзаки

Міський рюкзак (Базовий)

В базовій категорії без особливих проблем та зі значним відривом, передбачувано, переміг Osprey Daylite – добре продуманий, з чималою кількістю кольорів або принтів на вибір та достатньо місткий, щоб закрити основні потреби користувачів. Fjord Nansen Rago 28 привабив до себе практичністю, а Travel Extreme Time 23 – своєю вартістю.

Підсумок:  Osprey Daylite – 20, Fjord Nansen Rago – 8, Travel Extreme Time – 7.

Міський рюкзак (оптимальний)

В середній категорії попри очікувану дуель Apogge\ApheliaNebula\Nova втрутився новачок Arcane і зайняв впевнене друге місце. Apogee\Aphelia – не випадково стали фаворитами перегонів – середній об’єм, широкий функціонал та лаконічний міський вигляд забезпечили перемогу в цьогорічному рейтингу.

Підсумок: Osprey Apogee\Aphelia – 18, Arcane – 16, Hikelite – 10.

Міський рюкзак (найкращий)

І хоча Osprey Nebula не потрапив до попереднього рейтингу, він посів почесне третє місце серед рекомендованих у категорії “найкращі”. На другому місці опинився – стильний Metron, а перше з відривом від конкурентів отримав – Osprey Radial, флагман міських та велосипедних колекцій від Osprey.

Підсумок: Osprey Radial – 20, Osprey Metron – 13, Osprey Nebula – 10.

Рюкзаки для походів

Базовий

Серед базових варіантів рюкзаків для походів знову ж таки перемогла не найменша ціна, її можуть запропонувати представники українського бренду Travel Extreme у своїх серіях Spur та Denali (3 та 4 місце), а ім’я бренду та зручність – серія Rook\Renn від Osprey окрім натяжної спинки, може похвалитися також малою вагою 1,6 кг (у 65 л версії), яка була досягнута за рахунок максимальної простої конструкції. На другомі місці опинилися поляки з Fjord Nansen разом зі своєю серією наплічників Himil.

 

Gorgany рекомендують

Результат: Osprey Rook\Renn – 25, Fjord Nansen Himil – 19, Travel Extreme Spur – 15,  Travel Extreme Denali – 14

Оптимальний

В категорії ціна\якість обійшлося без несподіванок тут очікувану перемогу здобули багаторічні бестселлери – наплічники Osprey серії Kestrel, на другому місці опинилися представники легкохідної серії OspreyTalon, на третьому – надійні та зносостійкі Osprey Stratos.  

Gorgany рекомендують

Результат: Osprey Kestrel – 33,  Osprey Talon – 22, Osprey Stratos – 12

Найкращий

Попри те, що цього року з’явилася в продажі флагманська новинка – Osprey Aether Pro, цьому рюкзаку не вдалося за рік скинути з першого місця у вподобаннях Osprey Atmos AG. І це не дивно, адже система розвантаження AntiGravity – є одним з найзручніших рішень облягання та розвантаження спини. Третє місце поділив разом з переможцем попередньої категорії – Osprey Aether, який нещодавно також оновновився на AG систему

Gorgany рекомендують

Результат: Osprey Atmos – 33, Osprey Aether Pro – 26, Osprey Aether – 10, Osprey Kestrel – 10

Намети 2-х місні

Базовий

В категорії базовий намет для початківців, прогнозовано, здобув перемогу Fjord Nansen Lima з цим йому допомогли його практичність та приємна ціна. Друге і третє місце поділили Trimm Comet – за зносостійкість, якою славиться цей бренд, а також на свій 2+1 за приємною ціною та Turbat Borzhava – за увагу до деталей та гарну вагу.

Підсумок: Fjord Nansen Lima – 25, Trimm Comet – 22, Turbat Borzhava  – 22.

Оптимальний

Серед найбільш збалансованих за параметром ціна\якість, в трійці лідерів опинилися намети від Turbat – перше місце Shanta Pro 2, друге місце – Borzhava (намет, який потрапив відразу у дві трійки лідерів), третє місце – Shanta.

Підсумок: Turbat Shanta Pro 2 – 24, Turbat Borzhava – 22, Turbat Shanta – 17.

Ультралайт 2-х місні намети (до 2 кг) – найкращий

В категорії ультралайт всі три місця поділили між собою американські бренди. Перемогу з незначним відривом здобув Big Agnes Copper Spur HV UL2, на другому (найлегший серед тих, що представлені на даний момент в Gorgany) –  Big Agnes Tiger Wall 2 Platinum, третє дісталося ще одній легенді – MSR Hubba Hubba NX.

Підсумок:  Big Agnes Copper Spur HV UL2 – 30, Big Agnes Tiger Wall 2 Platinum – 27, MSR Hubba Hubba NX – 14.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *