Цієї весни на українському ринку з’явилися оновлені рюкзаки Osprey серії Sirrus\Stratos з добре вентильованою спинкою, новим стильним дизайном, покращеними матеріалами та багатьма функціональними особливостями.

400 км пригод з новим Osprey Sirrus

Цю новинку фахівці Osprey традиційно презентували на виставці для партнерів ще минулого літа. Саме відтоді, новий Osprey Sirrus 24 супроводжує мене у 90% всіх подорожей. А це понад 400 км пішки, 150 км на велосипеді та тисячі кілометрів потягами, маршрутками, літаками…

З першого дня користування я присвоїла йому звання “ідеальний рюкзак”. За півроку він багато разів підтверджував це звання у одно- і дводенних походах Карпатами, веломандрівках та інших подорожах. А справжнім випробуванням був наш одинадцятиденний похід Лікійською стежкою в Туреччині, з яким рюкзак справився без проблем!

Наплечник має зручну підвісну систему з натяжною спинкою. Сітка на спинці покращена. У порівнянні з попередньою моделлю, вона еластичніша, а отже – комфортніша, та без додаткових з’єднань переходить у стегновий пояс середньої жорсткості. Завдяки цьому, рюкзак чудово витримує навантаження у 10 кг. На 11 день походу я не відчувала втоми у плечах та спині, хоча середня вага рюкзака була 8-10 кілограмів. А проходили ми близько 20 км щодня!

Спинка Stratos 26 та Sirrus 24. Зелений – Sirrus 24 спереду. Фото: osprey.com.ua

До слова, вибір об’ємів цієї моделі досить великий. Жіночий Sirrus доступний об’ємом 24, 26, 36 і 50 літрів. Чоловічий Stratos, окрім цих, має ще додатковий варіант на 34 літри. Різниця у 2 літри, як в жіночих, так і в чоловічих версіях, полягає у наявності класичного верхнього клапана.

[image_framing_after]
Sirrus 24 є лише в одному розмірі (O/S), але спинка може регулюватись по висоті. У більших літражах, регулювання спинки доповнено ще й можливістю обрати діапазон зміни висоти, тобто розмір підвісної системи – S\M або М\L, відповідно. Тож наплечник можна підігнати під себе на 100%! А Форма лямок, спини та поясу розроблена з урахуванням особливостей жіночої фігури. Це дозволяє вам почуватись максимально комфортно, навіть при повному завантаженні рюкзака.

І головне – спинка та лямки гарно вентилюються! Ця перевага, перш за все, відчутна в “теплих” походах. А якщо ви до цього взагалі не мали рюкзаків з вентильованою спинккою, то готуйтесь до “кохання з першого кроку”.

Серед моїх улюблених деталей нового Sirrus – дві надзвичайно місткі кишені на стегновому поясі. Туди я з легкістю запакувала телефон, складне горнятко, 200 гр желейок та багато іншого.

Наступна приємна деталь – на перший погляд дивна, “плоска” кишеня спереду. У старих моделях її немає. Спочатку я вперто не могла придумати їй призначення. Проте, на практиці, туди виявилось мегазручно класти карту, шапку, баф, сонячну батарею. Одним словом все, що не надто товсте, і що шкода зім’яти в основному відділенні. Бічні кишені з сітки теж досить місткі. Влітку мені подобається носити там сандалі.

Решта деталей: кріплення для трекінгових палиць, накидка від дощу, кишеня для окулярів, роблять користування рюкзака ще більш комфортним. А бокові стропи дозволяють навішати на рюкзак купу всього, що могло не вміститися всередину, або просто сушиться після прання. Приклад пакування та використання можливостей рюкзака Sirrus 36 дивіться на відео нижче.

А, ледь не забула про найважливіше – колір та дизайн! Мій блакитний рюкзак виглядає надзвичайно гарно. Загалом, Osprey вирізняється своїми яскравим дизайном наплечників, і лінійка Sirrus\Stratos не є винятком. Серед доступних кольорів, окрім синьо-голубого, також салатово-зелений, фіолетовий та чорний.

Sirrus 24. Фото Оксани Максимової

Якщо колір – це питання смаку, то об’єм – радше, стилю подорожей. Іноді мені здається, що було б супер мати додаткових 5-10 літрів, проте це все хвилини слабкості і бажання набрати непотрібних речей. Воно минає, як тільки я стою з улюбленим рюкзаком на спині перед стартом нового маршруту…

Під час мандрів я довго шукала недоліки цього рюкзака. Якщо бути дуже прискіпливою, то можна зауважити, що з “пташки” на логотипі починає трішки лущитись фарба. Більше не маю що додати. Тож, кому ідеальний рюкзак?!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *