Швейцарські розробники спорядження Exped відомі своїми інноваціями у сфері outdoor. Вони створили не одну річ, що стала проривом на ринку спорядження. Більшість з цих продуктів вдало поєднують в собі комфорт і функціональність. Яскравим прикладом такого поєднання є створення двоспальних туристичних килимків різного призначення.

Двомісні килимки Exped Duo

До появи двомісних килимків від Exped, єдиним виходом спати поруч на природі було скріплення двох килимків докупи, або просто спання на двох однакових килимках поруч. Технічно це вирішує проблему, однак залишається проміжок між двома килимками та інші незручності, що пов’язані з тим, що килимки не зафіксовані разом. Звісно, зручність домашнього ліжка не передбачає таких недоліків, а саме на такий рівень комфорту орінтуються у  Exped під час розробки спорядження.

У результаті ми отримали лінійку двомісних килимків «Duo», що гарантують парам комфортну ночівлю у різних умовах — від автомобільних подорожей та звичайних походів, до швидких мандрівок з полегшеним спорядженням. Також на таких килимках можна ночувати сім’ям з маленькими дітьми. Використання їх спільно з аксесуарами Mat Sheet, Cozy Sheet або DeepSleep comforter забезпечить вам не гірший сон, аніж у власній спальні. Коротко розглянемо можливі варіанти.

Серія килимків для подорожей з рюкзаком, велопрогулянок, сплавів — SynMat HL Duo, SynMat HL Duo Winter, SynMat Duo. Вони легкі і компактні у згорнутому вигляді. Розмір надутих килимків можна вибрати із кількох варіантів, залежно від зросту. Синтетичне наповнення Texpedloft забезпечує достатній рівень теплозахисту, який може трішки змінюватися залежно від умов.

Двоспальний надувний килимок Exped SynMat HL Duo

Ці килимки також мають розділену надувну камеру, окремо для кожної спальні. Це дозволяє підкорегувати твердість під індивідуальні вподобання. Також, ви можете, при потребі, використовувати килимок SynMat Duo лише для однієї людини, повністю спустивши одну з частин.

Двоспальний надувний килимок Exped SynMat HL Duo із спущеною правою частиною

Інша серія – самонадувані двомісні килимки SIM Duo з пінополіуретановим утепленням. При відкритому клапані наповнювач втягує в себе повітря і таким чином килимок надувається. Сюди належать SIM Comfort Duo 5, SIM Comfort Duo 7.5 і MegaMat Duo 10. Вони бувають товсті та тонші, з приємною на дотик трикотажною поверхнею, добре підходять для ночівлі в пікапах та автомобілях із рівною поверхнею після складання сидінь.

Використання килимка SIM MegaMat Duo 10 для ночівлі в автомобілі

Використовуючи комплект з Mat Sheet, DeepSleep comforter і кількох надувних подушок від Exped ви забудете, що ночуєте поза домом. А ще ці килимки прекрасно справляться з функцією гостьового ліжка при потребі!

Останній представник експедівських двійок – AirCellMat Duo 5. Цей килимок спеціально розроблений для ночівлі на нерівних поверхнях. Може використовуватися як в наметі, так і компенсуватиме не надто зручні поверхні ліжок, які трапляються у хостелах по всьому світу. Він також слугуватиме ідеальною підстилкою якщо ви любите повалятися в гамаку.

Килимок EXPED AirCellMat Duo 5

Отож, двомісний килимок стане доброю інвестицією у комфорт ваших сімейних подорожей. Серед можливих варіантів легко підібрати річ для кожного виду дозвілля, але якщо ви все ж не приглянули відповідника для свого улюбленого виду активності, не переживайте, ми розповімо про нові моделі в наступних оглядах.

Наостанок варто нагадати, що в Україні на усі надувні килимки Exped надається гарантія від 2 до 5 років (залежно від моделі). А для швидкого ремонту на природі кожеш килимок має у комплекті набори латок та спеціальний клей.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *