Професійні рекомендації одягу та спорядження для активних мандрів альпійськими горами
Золотий сезон походів в Альпах з середини червня до кінця вересня. Ці місяці дарують чудовий шанс насолодитися красою та могутністю гірської природи, пройтися по Альпійських луках в оточенні скелястих вершин. Влітку температура на піших маршрутах (до висоти 3000м.) вкрай рідко опускається нижче 0°C.
Європейські Альпи
Альпи — важливий кліматорозділ Європи. На північ і захід від них розташовуються території з помірним кліматом, на південь — з субтропічним середземноморським.

Клімат різних альпійських регіонів залежить від висоти, розташування і напряму вітру. Влітку в Альпах бувають спекотні дні, що змінюються холодними вечорами.
Вранці в горах зазвичай сонячно, після обіду надходять хмари.
Клімат на північній стороні Альп більш холодний та вологий, а на південній — тепліший і сухіший.
У липні та серпні Ви сміливо можете розраховувати на малу кількість опадів та прекрасну видимість. Дощі в Альпах тривають кілька годин і, як правило, починаються в другій половині дня.
Якщо побачите людину, котра вийшла на альпійську стежку в 6 ранку, скоріш за все це дуже досвідчений мандрівник. Обов'язково прихопіть захист від сонця, котре на висотах від 2000 метрів впливає на шкіру значно агресивніше!

Також подбайте про добре взуття, адже стежки тут часто кам'янисті та стрімкіші. Добряче додадуть впевненості трекінгові палиці.

Завдяки досвіду експертів компанії Gorgany ми зібрали перелік рекомендованого туристичного спорядження для цього регіону.
Теплий одяг
Пуховики
Мембранні куртки
Термобілизна
Взуття
Шкарпетки
Легкий одяг
Футболки
Штани
Аксесуари
Спорядження
Рюкзаки
Намети
Спальники
Килимки
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *