Найкращий футбольний суддя непомітний на полі. Найкраще взуття не помітне на ногах. Найкращий туристичний килимок не помітний під час сну. Вірніше, не так. З хорошим туристичним килимком, ви не відчуєте різниці між сном вдома та на природі.

Exped Travelmat

Exped Travelmat не входить у список найдорожчих чи найтехнологічніших моделей, проте він точно є одним з найбільш універсальних та зручних надувних килимків. Travelmat є втіленням ідеї килимка “на всі випадки”. Його форма, вага, товщина і показник теплоізоляції дозволяють використовувати його однаково успішно в гірських походах, кемпінгу, на пікніку разом із гамаком чи навіть удома як варіант “для гостей”.

Так, а це саме те відео

При виготовленні цього килимка використовувались більш бюджетні матеріали, що дуже позитивно вплинуло на його вартість. Якість ж виготовлення на дуже високому, швейцарському рівні. Як підтвердження впевненості Exped у своєму дітищі — дворічна гарантія на килимок.

Характеристики килимка Exped Travelmat

Travelmat має прямокутну форму. При цьому конструкція його відрізняється від інших моделей  виробника. Замість типових поздовжніх “труб” килимок розділений на багато ромбоподібних відсіків. Завдяки цій особливості він є більш гнучким, тому добре підходить для використання у гамаку.

Вага килимка всього 530 г, а розмір у складеному стані приблизно як у півлітрової фляги.  Товщини килимка (5 см) достатньо, щоб згладити практично всі нерівності поверхні та захистити від холоду. Довжина становить 183 см, а ширина 52 см. Матеріал каремату — поліестер товщиною нитки  75D.

Модель має показник теплоізоляції R-Value становить 1,7. Це фактично вдвічі більше, аніж у звичайного пінного килимка, проте не достатньо, аби використовувати його у холодні сезони. Найкращий період для Travelmat — з кінця весни до початку осені (йдеться про температурні умови України).

Килимок Exped Travelmat справляє враження “універсального бійця”. Його характеристики і функціонал дозволяють успішно використовувати його як у двотижневих походах, так і під час коротких подорожей автостопом чи на фестивалях. Система “гамак-надувний килимок” відкриває перед вами новий рівень комфорту, chill’у та й узагалі розуміння відпочинку на природі.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *