Анонс Gorgany Garage (26 травня 2024 р):

Gorgany Garage: дати спорядженню нове життя

Zero Waste та сталий розвиток

Проблему швидкої моди (непомірного споживання речей) останні роки жваво обговорюють в світі. В аутдорі є відомі бренди, які збудовані на принципі максимально довгого використання та вторинної переробки, як, наприклад, Patagonia чи шведський Fjällräven завдяки їх наполегливості з кожним роком все більше набуває популярності термін sustainability (сталий розвиток) – головна ідея, якого споживати менше та максимально збільшувати життєвий цикл кожної речі, таким чином зменшуючи навантаження на природні ресурси. Для речей випущених відповідно до цієї концепції застосовуються більш зностійкі та довговічні тканини, як наслідок, це збільшує вартість кожної окремої речі, однак користувач більш схильний доглядати за нею, за потреби ремонтуючи. Patagonia, навіть, пропонує такий сервіс щодо своїх виробів.

Gorgany Garage
Gorgany Garage
Gorgany Garage
Gorgany Garage
Gorgany Garage
Gorgany Garage
Gorgany Garage

Без відходів (англ. zero waste) — це філософія, яка спрямовується на заохочування до зміни життєвих циклів ресурсів, так, що всі продукти використовуються повторно.

 «Zero waste» — це моральна, економічна, ефективна і далекоглядна ціль, спрямована на зміну способу життя людей та заохочення до створення стійких природних циклів, де всі надлишкові матеріали призначені для того, щоб стати ресурсами для інших.

Gorgany Garage
Gorgany Garage
Gorgany Garage
Gorgany Garage
Gorgany Garage
Gorgany Garage

Gorgany Garage

Ідея гаражного розпродажу вже кілька років чекала на своє втілення, адже в багатьох працівників Gorgany, так само, як і в інших досвідчених мандрівників є свій маленький склад зі спорядженням,з яким пов’язані особливі емоції. Gorgany Garage дав змогу надати нове життя спорядженню. Для когось можливість набути щось, що вже побувало далеко за межами України. Для когось зменшити свої запаси, бо призначення спорядження допомагати відкривати світ, а не припадати пилом на полицях шаф.

Для того, щоб взяти участь в гаражному розпродажі достаньо було принести щось із свого спорядження, виставити вартість та написати, де ви з ним встигли побувати.

Gorgany Garage
Gorgany Garage
Gorgany Garage
Gorgany Garage

Анатолій Остапук, операційний керівник мережі Gorgany

Завжди є внутрішнє хвилювання перед початком чогось нового. Завжди є хвилювання про сприйняття цього нового тими людьми, для кого ти готуєш цей проект. Особливо коли він стосується такої широкої аудиторії, як спільноти Gorgany.
Зі сторони організаторів, прагнули зробити цей проект максимально корисним для наших клієнтів та друзів, дати їм можливість поспілкуватись один з одним в неформальній обстановці, придбати якісні речі по хорошій ціні.  Разом з тим, важливим було підняти тему ощадливого використання речей та зменшення шкідливого впливу на довкілля, що стало особливо актуальним в наш час.
Зробити висновок про успішність заходу краще від нас самих зможуть наші клієнти. Щодо особистих відчуттів – це було надихаюче, захопливо та надзвичайно цікаво, за що хочеться подякувати усім хто взяв участь в події та хто допомагав в її організації та проведенні. Однозначно, Gorgany Garage 2.0 бути, і ми вже готові починати підготовку до його проведення!

 

 

 

 

 

2 Коментарі
 1. Потрібно давати Анонс події хочаб за 10 днів до початку (старту події).
  Потім після проведення Gorgany Garage писати статю про те що відбулося…
  Анонсу не бачив.
  Про Gorgany Garage не знав.
  Дізнався через 25 днів після її проведення.
  В наш час, з засобами електронної комунікації- це не добре.
  Сам турист пішохідник, у Львові маю друзів туристів пішохідників і ніхто з нас участі у цьому “Святі під назвою Gorgany Garage” не взяв.
  Ви зрозумійте, що сайт https://pro.gorgany.com/pro відкриваю раз у місяць інколи рідше… потрібна таргетингова реклама таких заходів+ інші канали Factbook? You Tube, Instagram…

  1. Юрій Шушкевич

   Була реклама у фейсбуку, а також створена група події (https://www.facebook.com/events/380131962612503/) до якої варто приєднатися, оскільки, наступний гараж буде анонсуватися там. Також за тиждень до події кілька разів згадували у групі Gorgany у фб (https://www.facebook.com/Gorgany/?epa=SEARCH_BOX), якщо ви на неї ще не підписані, варто також долучитися, бо зазвичай, там всі наші події попередньо анонсуються, а на Pro потрапляють здебільшого звіти з подій. Цей захід планується ще в майбутньому, тому якщо ви не потрапили на перший, у вас буде можливість взяти участь у наступному.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *