Gorgany RACE 2018. Оголошено дати та реєстрацію

Роман БалукАвтор | Анонси

Щорічні пригодницькі перегони Gorgany RACE 2018 відбудуться 29-30 червня у Надвірнянському районі Івано-Франківської області. Реєстрація та положення уже доступні на офіціному сайті змагань.

Змагання проходитиме у класах:
“ПІВСПРИНТ” (пішохідна дистанція ~ 40 км, орієнтування, контрольний час 12 годин);
“СПРИНТ” (пішохідна дистанція ~ 80 км, орієнтування, контрольний час 24 години);
“ТРЕК” (пішохідна дистанція ~ 110 км, орієнтування, техніка гірського туризму, контрольний час 30 годин);
“ВЕЛО” (велосипедна ~ 150 км, пішохідна дистанція ~ 30 км, орієнтування, техніка гірського туризму, контрольний час 30 годин).

Нагадаємо, Gorgany Race – некомерційні командні змагання з туризму, які з ініціативи компанії Gorgany проводяться в найгарнішому і найбільш важкодоступному районі Карпат – в Горганах.

Територія та старт змагань кожного року різняться, що робить змагання ще більш цікавими, адже вони відкривають для учасників нові стежки, маршрути, вершини та краєвиди. Незмінним залишається тільки район гірського масиву — Горгани.

На місцевості у понад 30 квадратних кілометрів розміщують контрольні пункти, розташування яких до початку змагань не оголошують. Завдання команд: знайти якомога більше КП та повернутися на фініш до закінчення контрольного часу. Переможцями стають ті, хто найшвидше фінішував, сфотографувавшись біля найбільшої кількості КП.

Перед стартом команда отримує карту з нанесеними контрольними точками та пов’язку з унікальним логотипом перегонів. Дизайн цієї пов’язки кожного року інший і зберігається в секреті до останнього, адже фото на КП у цих пов’язках і є підставою його зарахування.

Для участі в змаганнях кожна команда повинна зареєструватися та сплатити стартовий внесок.

Участь у перегонах беруть команди чисельністю від 2 до 4 осіб. Кожному члену команди на момент початку перегонів має виповнитися 18 років. Неповнолітнім дозволяється брати участь лише у команді разом з одним з батьків.

Координати Оргкомітету
Відділ реєстрації: ІнЛьвів, тел. 099 452 47 19
Керівники технічних етапів: Кисилиця Іван

Керівник дистанції: Роман Чепіль тел. 0673531168
Суддівська колегія: Андрій Бандрівський, Роман Чепіль

Координатор: Альона Шушпанова
Голова оргкомітету, зв’язки з партнерами і комендант табору: Станіслав Провальний
stas@gorgany.com

E-mail: org@gorganyrace.com
Офіційний сайт змагань: www.gorganyrace.com

Last modified: 28.02.2018