На цих вихідних пройшли 13-ті пригодницькі змагання Gorgany Race 2019. Попри те, що погода цього року сприяла учасникам, вони підтвердили традиційне реноме складного випробування для учасників. Кожного року все більше спортсменів долучаються до когорти тих, хто не боїться стрімких пійомів та спусків, боліт, ожинників і всіх відчуттів, які можуть подарувати віддалені від цивілізації райони Горган.

Gorgany Race 2019 

Іра Зінчук, 2 ге місце категорія Півспринт

Коли їхала на ці змагання, то навіть й не думала, що дистанція буде проходити настільки дикими Карпатами, це було дійсно щось нове для мене, але я як завжди задоволена, бо люблю такий екстрим.

Находившись та налазившись зарослями, ожинниками, струмках, річках, густющих лісах, каменях та вершинах гір, ми з Аня Климчук подолали 43 кілометри за 10 год 30 хв, зайнявши🥈 місце серед жіночих команд на дистанції “Півспринт”.

Дякую усім за такі круті вихідні. 😉

 

 

Влад Жаба, учасник категорії Спринт

Я беру участь у Gorgany Race вже декілька років поспіль, і мене дуже тішить, що кожного разу ці перегони не схожі на попередні через місцевість, погодні умови та нашу підготовку. Ми з напарником Назаром є активними учасниками Lviv Trail Running Club, бігаємо довгі трейли, і на момент старту були у досить хорошій формі. Але, ми домовилися не гнати на повну, бо Назар ще не до кінця відновився після травми, а я нещодавно переніс застуду. Ми тверезо співставили карту змагань та свої сили і розраховували взяти 9-10 точок з 11 наявних у класі “Спринт”. Але, нашим планам завадило те, що я впав і розбив коліно, а Назарова травма вирішила загостритися, через що ми у другій половині гонки вже не могли бігти, а лише йшли, і навіть не стали брати останній КП на шляху, щоби вкластися у відведений час. Таким чином, ми взяли лише 8 КП, і наш шлях склав 89.7 км з набором висоти 3400 м, за 21 годину. Ми цілком задоволені собою, адже при тому всьому опинилися у верхній третині списку фінішерів. На наступний рік врахуємо помилки і візьмемо кращий результат. 🙂

Дистанція дуже потішила – у її складі були усі 33 задоволення: від суто бігових доріг та стежок до зарослих ожиною і завалених деревами кам’янистих схилів. Особливо запам’яталася нічна частина перегонів. Ми залишили собі на ніч та ранок відносно прості КП (південно-східну частину карти, насичену дорогами та стежками), але до кожного з них довелося добряче пошукати підходи. Також, вночі сильно відчувалося братерство учасників: усі зустрічні віталися, розпитували про справи, давали поради.

Про кожні перегони я можу розповідати годинами, адже для мене Gorgany Race це завжди дуже багато вражень. Хорошим показником я вважаю те, що навіть виснажений, обдертий, та з побитими колінами, я вже на наступний день можу із задоволенням згадувати цьогорічні події, і планувати підготовку до перегонів наступного року.

Євген Гостіщев, учасник категорії Вело

У цих змаганнях я беру участь вже вдруге. Минулого року б̶і̶г̶а̶л̶и̶ плавали півспринт з Vitaliy Sytnik цього разу я вирішив спробувати категорію вело і не прогадав. Ми з Петро Космолінський епічно провели ці 29 годин. Я кайфанув від техетапів (яких мені не вистачило минулого року), спробував свої сили в орієнтування (майже вдало, лише годину блукали ) і отримав неймовірне задоволення від самих змагань. Поїздка велосипедом дуже гарними місцями, куди просто так (випадково) не забрів би в житті, це завжди дуже захопливо.

У нас було все – і змагання з іншими командами наввипередки, і блуд, і обробка ран-подряпин на ногах, і знесилення, і навіть підгоріти встигли. 180км з набором 2700 – то трохи є що крутити, при заявлених 150 + 30 пішки. Останню частину ми одразу відзначили опціональною і лишили “на потім”. З цим не прогадали, вело-КПшки були просто супер. Не обійшлось і без втрат, я вночі впав у гірський потічок загубив свої нові окуляри, які одразу підхопила вода і понесла в бік великої тихоокеанської сміттєвої плями.

Подяка дружині за те, що взагалі відпустила на цю авантюру :).
Дякую також Петру за компанію, витримку, підтримку, підбадьорювання та дуже гарні ідеї! А, і за морозиво перед фінішем на 160-у кілометрі бездоріжжя воно смакувало по-особливому. І за спорядження. Загалом, Петре, без тебе ця подія була б зовсім не такою.

Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019

Оля Верещагіна, комендант табору Gorgany Race 2019

Хочу відмітити учасників Gorgany Race 2019, які цього року гарно постаралися з аптечками. Цього року ми збільшили вимоги до їх наповнення, але всі взяли необхідні засоби і пройшли реєстрацію.

Для нас задоволення організовувати такі перегони, бо учасники мають неймовірну енергетику та силу волі для тих знущань, які ми щороку готуємо і добре долають труднощі.  Це було б неможливо без нашої  вмотивованої та дружньої команди. Завдяки їм вдається якісно організовувати ці масштабні та міжнародні змагання.

 

 

Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019

Фото Юлія Мархевка

 

Станіслав Провальний, організатор Gorgany Race 2019

Підготовка до перегонів почалася ще в минулому 2018 році. Погода тоді нас навчила та показала, що організатори мають бути завжди готовими на випадок екстремальних ситуацій та погодніх катаклізмів. Безпека учасників – це гасло цьогорічних перегонів, яке підтвердилося участю великої кількості рятувальників з різних підрозділів державних та громадських об’єднань. Комфорт учасників – другий напрямок, який ми вирішили суттєво покращити та вивести організацію пригодницьких перегонів на вищий рівень.

Спонсори та партнери – це наш фундамент, які дозволяють при  невисокому стартовому внеску забезпечити учасників смачними винагородами та наповнити призовий фонд. Команда Горгани та волонтери – це найкраща причина бути частиною великої компанії Горгани. Дякуємо учасникам за Вашу участь, терпіння та наполегливість, до зустрічі 27-29 червня 2020 року.

Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019

Фото Роман Вижиковський

Результати

Клас Трек

Загальний залік

1 місце
№404 AR-Team 19 КП
Краснопольський Максим
Косицін Дмитро

2 місце
№472 compressport ukraine 19 КП
Дмитрук Олександр
Коменотрус Юрій

3 місце
№428 МКС-КВНЖ 14 КП
Yaroshuk Yaroslav
Геч Вадим
Усі результати класу Трек

Клас Вело

Загальний залік

1 місце
№614 Альона Мілашка 
14 КП
Гром’як Олександр
Ковтун Павло

2 місце
№619 sporting travel 
14 КП
Маціас Дубай
Урзула Зімне

3 місце
№618 РАКЕТА
 14 КП
Спасовський Ігор
Оришко Олександр

Залік жіночих команд

Перша жіноча команда

№613 Подпухшие Хоботины 12 КП
Фiлiппi Альона
Бурчак Марина

Усі результати класу Вело

 

Клас Спринт

Загальний залік

1 місце
№291 Alta Endurance
 11 КП
Цирен Євген
Городинець Артем
Захарова Поліна

2 місце
№203 Надо подумать
 11 КП
Волков Александр
Петренко Егор

3 місце
№287 Тарасюра
 11 КП
Головачек Юрій
Мельник Тарас

Залік жіночих команд

1 місце
№205 Leo-team
 10 КП
Коваленко Анна
Матвіїв Ірина

2 місце
№249 Джа послал нам КП 
9 КП
Цирень Анна
Мельник Поліна

3 місце
№ 253 Grand Battement
 9 КП
Квачук Поліна
Гнатів Олена

Усі результати класу Спринт

Клас Півспринт

Загальний залік

1 місце
№27 M&M’s 
6 КП
Якимів Микола
Якимів Василь

2 місце
№71 Irdyn Trail
 6 КП
Луценко Микола
Шиятий Олег

3 місце
№56 #НЕСЦИПРОРВЕМОСЬ
 6 КП
Сорока Богдан
Братчук Роман

Усі результати класу Півспринт

Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019
Gorgany Race 2019

 

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *