Gorgany TENT EXPO – виставка наметів, що стартувала минулого року у Львові, цього року вперше проводилася у Києві поблизу станції метро “Гідропарк” на території міського екопростору “Скоречнік”. Цього разу на ній експонувалося близько сотні наметів від аутдорних брендів: MSR, Exped, Salewa, Turbat, Sierra Designs, Trimm, Pinguin, Trevel Extreme, Easy Camp, Fjord Nansen, Kelty, Fram.


Gorgany TENT EXPO

Gorgany TENT EXPO 11-12.07. 2020 Київ

Окрім можливості вживу роздивитися та порівняти намети різних виробників між собою, на території також була гамакова зона для відпочинку. Серед активностей, які пропонувалися гостям TENT EXPO – слеклайн та конкурс на найшвидше складання наметів. Враховуючи, що все це відбувалося в локації на березі Дніпра та арт-просторі, які дуже гарно підходять під такий формат тим, хто пропустив захід цього року варто запланувати його на наступний або ж завітати на Gorgany Garage, про який поговоримо в кінці статті.Анатолій Остапук, операційний керівник мережі Gorgany


Початково, Tent Expo в Києві ми планували провести ще в травні – перед стартом сезону подорожей. Проте карантин наклав відбиток і на дату проведення самої події, і на старт туристичного сезону. Ідея події полягає в вирішенні однієї з великих проблем наших клієнтів – як вибрати намет, який би максимально відповідав потребам. Вибір наметів великий, проте не завжди в магазині є можливість потестити намет в розкладеному вигляді, тим більше – порівняти його з іншими наметами як функцінально, так і візуально.

На виставці ж відвідувачі мали можливість вибрати найкращий для себе зі 100 різних наметів: від ультралегких одномісних до величезних, розміром непоганої квартири з трьома окремими кімнатами. Сподіваємось, що ми допомогли багатьом зробити правильний вибір. Хороша локація на березі Дніпра зробила цей захід ще більш атмосферним, дозволивши відвідувачам сповна відчути атмосферу мандрів. Дуже хочеться, аби наступного року такий захід відбувся не лише в Києві та Львові (плануємо провести ще цього року), а й у інших містах.


Анонс Gorgany Garage

Вже незабаром, в суботу 1 серпня 2020 року на цій же локації відбудеться Gorgany Garage, який  минулого року стартував зі Львова. Головна ідея заходу зібрати спорядження, яке вже не служить власникам, але в достатньо гарній формі, щоб відходити ще не один похід та обмінятися ним. Таким чином спорядження отримає “нове життя” і не буде припадати порохом у шафах, а натомість даруватиме гарні емоції та буде служити за призначенням.


Що потрібно для того, щоб приєнатися до події?   
Якщо ви маєте спорядження, яким хочете обмінятися із колегами, тоді варто звернутися з 21.07 до 28.07 до адміністраторів одного з  магазинів в Києві – вул.Антоновича 14 (м. Льва Толстого) або Мишуги 11-б (м. Позняки) та оцінити елемент спорядження. Якщо ви хочете приєднатися як гість, тоді просто 1 серпня приходьте, приєднуйтеся до свята аутдорних речей та оновлюйте своє спорядження.


Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *