Заставка календар на робочий стіл від Gorgany

Тло робочого стола – це те, що дуже часто перед очима. Люди керуються різною мотивацією, обираючи його. Комусь цілком достатньо стандартних системних зображень, хтось шукає щось особливе. Для команди Gorgany особливими завжди були гори та інші місця мандрівок. Ці неймовірні пейзажі надихають та мотивують. Якось, у січні 2015 року, ми вирішили започаткувати добру традицію, поєднати корисне з приємним. Ідея була в тому, щоб кожного місяця створювати нове, красиве тло для робочого столу, додаючи на нього календар для зручності.

Для цих заставок ми використовуємо фото з власних офіційних джерел – жодного плагіату чи крадіжок. Змакетовані зображення з великим розширенням ми публікуємо для вільного завантаження. За понад два роки ця традиція зібрала певну кількість шанувальників, які наприкінці чергового місця писали нам із запитанням, – “Коли буде наступна заставка?”, навіть тоді, коли ми подумували над завершенням цієї заставкової авантюри.

Тож, кожного першого числа наступного місця шукайте нижче нове зображення для свого екрану. Щоб завантажити заставку оригінального розміру клікніть на фото, а потім виберіть “зберегти як”, клікнувши лівою кнопкою миші по зображенню, що відкриється. Надихайтесь ним, та не забувайте мандрувати у ці місця!

2019

 Заставка для моніторів 16:10

Eugene Shchegolsky, Морське око, Польські Татри

Заставка для моніторів 16:10

Oleksii SikorskyiОзеро Lünersee (1970 м),  Австрія.

Заставка для моніторів 16:10

Михайло Ременюк,  Чорногірський хребет

Для моніторів 16:10

Михайло Ременюк, озеро Синевир

Анастасія Тарасова,Pic d’Anie, Піренеї, Франція

Фото: Павло Солдатов   Обробка: Сашко Матура

 

 

2018

 

 

 

Заставка із календарем на вересень 2018 року

 

 

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *