У неділю 13 жовтня в місті Кременець відбулися трейлові змагання РадиМо Кремінь трейл 2019, який, окрім дорослих дистанцій на 10, 21 та 45 км., мав ще й дитячий відрізок для найменших учасників. Для того, щоб дізнатися більше, ми зв’язалися з Ігором Левчуком, якому належить ініціатива проведення цих змагань.

Ігор Левчук, організатор РадиМо Кремінь трейл 2019

Як виникла ідея проведення Кремінь трейл? 

Приймаючи участь у трейлових забігах неодноразово виникало бажання подарувати організаторам можливість прийняти участь у такому ж заході… Це ідея довго жила в голові, допоки не зійшлися у темі розмови з Михайлом Онишківом та зрозуміли, що пора робити. Тим паче локація Кременецьких гір, поблизу місця де я проживаю, і вона мені знайома та ще не відкрита біговою спільнотою у широкому масштабі. Почали працювати над реалізацією проекту ще у далекому вересневому місяці 2018 року.

Що цікавого для учасників запланували та які характеристики дистанції?

При розвідці і формуванні маршрутів керувалися бажанням продемонструвати історичні місця, скельний комплекс, унікальні спортивні об’єкти – санна траса і трампліни, мальовничі оглядові майданчики, ну і не забули про набір висоти. Унікальним моментом вважаю біг учасників у жолобі санної траси на гору, гадаю вони це оцінили. Щодо дистанцій то цьогоріч пропонували подолати Воловицю 10К +349 м., Сім чудес 21К +690 м. ITRA 1, Медобори 45К +1660 м. ITRA 2.

Чи плануєте масштабувати змагання?

Звісно. Як у форматі кількості учасників, так і доповнення дистанціями. Подія не одноразова і зроблено багато роботи щодо подальшого розвитку, а для цього маємо чітке розуміння, що для цього потрібно робити.

Надія Мельник, ІІ місце в дистанції Медобори 45 км

Перший пост про Кремінь трейл бачила давно, рішення прийнято було відразу. По-перше після чергової гонки «осадочок залишився» – DNF, по-друге – сама локація проведення трейлу (ну дуже близенько), по-третє, я ніколи не була в Кременці (хіба проїздом). З вибором дистанції теж питання не стояло – найдовше, що заявили організатори (45 так 45, хоча хотілося щось довше). У свої недо-пенсо-категорії (як назвала це Таня Толкаченко ) я не зовсім бігаю такі короткі трейли, тому що вони, зазвичай, швидкі і динамічні, а мені вже хочеться щоб подовше, повище, щоб повністю насолодитися. Не буду описувати, як біглося. Все зайшло, не буду лукавити, що не знала, яка біжу, знала, у мене завжди найпотужніша група підтримки (Khrystyna Melnyk, Віктор Мельник), яка з’являється у всіх місцях, куди можна заїхати, зайти, вибігти і всю інформацію під час змагань я отримую з точністю до хвилин.

Тепер про сам трейл, хлопці Mike OnyshkivІгор Левчук – ви молодці! Волонтери, маршали – молодці! Я не знаю, чи мали ці люди досвід в тій роботі, що вони робили, але виконували її вони на всі 100%. Траса – не скажу, що було надто складно, було – драйвово, саме цього мені і хотілося.
Мені здається, що «либу я давила» всю дистанцію – я справді насолоджувалася дистанцією, погодою, осіннім лісом, красивими краєвидами, людьми з якими долала цю дистанцію Ромко ЗадорожнийOleg SpetrukDmytro Ratushnyi ну і, звичайно, собою в цій гонці.
Фініш, обнімашки, вітання, люди, яких бачу вперше, але вони дуже щирі, усміхненні. В результаті – 47 км з заявлених 45 км ( з розміткою трошки намудрили, але то буває)
Не буду більше займатися епістолярним жанром, краще піду побігаю. Ще раз дякую. І всім трейл!

Роман Задорожній, Gorgany, учасник дистанції Медобори 45 км

Довго думав над тим, що таке трейл: біг, круті краєвиди, інші люди… Після РадиМо Кремінь Трейл зрозумів – це філософія. Те, що відчуваєш і це не фізична втома. Те, що бачиш – і це не лише круті краєвиди.

Кремінь Трейл – незвичний захід. Я дуже радий стати його учасником та побігати саме в цих місцях і з цими людьми. Завжди намагаюсь віддавати перевагу подіям, які розвиваються, мають свою “душу” і робляться не лише заради бігу, тому з вибором не помилився.

Медобори 45k – моя перша велика бігова дистанція. Все, що було після 25 км було вперше, тому тепер збираюсь з думками аби зрозуміти, що воно мені дало:)
Локація – мальовнича і дуже насичена. Інколи повороти та розмітка не помічались саме через споглядання золотої осені в околицях Кременця. Трохи знаю ці місця, тому впевнений, що перспективи тут ще дуже і дуже великі.

Розмітка – так, були нюанси, але до всього треба готуватися, тому попередньо скачаний трек нікому не завадить. Екорівень місцевих мешканців явно зріс – чого вартує двічі зривати проставлене маркування.

Наступного року вже планую участь. Готовий запрошувати та зацікавлювати: для когось це може бути перший трейл, в когось новий регіон, окрім всього – це чудовий варіант сімейного відпочинку, тому що дитячі забіги теж були.

Результати

Воловиця 10 км

Чоловіки

 1. Зензелюк Вадим 
 2. Кріцак Святослав
 3. Гудима Роман 

Жінки

 1. Марчук Юлія
 2. Мальцева Аня
 3. Місько Юлія

Сім чудес 21 км

Чоловіки

 1. Добрянський Богдан
 2. Петришин Віталій
 3. Жук Павло

Жінки

 1. Толкаченко Тетяна
 2. Дереш Любов
 3. Ярмуська Ярина 

Медобори 45 км

Чоловіки

 1. Сперук Олег
 2. Сапіга Сергій
 3. Ратушний Дмитро

Жінки

 1. Войтович Ірина
 2. Мельник Надія
 3. Андрушенко Катерина

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *