Після того як кількість статей в онлайн журналі Gorgany Pro перевалила за позначку 350, дедалі очевидніше постає питання, як швидко дістатися до матеріалу, який цікавить саме вас?  Настав час, щоб створити найголовнішу статтю, яка міститиме відповідь на питання Життя, Всесвіту і взагалі перелік лінків на найчастіші запити наших читачів.

Навігація: як швидко знайти потрібну статтю на Gorgany Pro?

Екосистема Gorgany:

Про аутдор (outdoor)

Якщо коротко охарактеризувати основну тему Gorgany Pro – це аутдор (outdoor) – активний відпочинок на природі, який об’єднує дуже багато напрямків. І хоч аутдор відносно нове явище, особливо в Україні, він вже має понад двохсотлітню історію, свій словник та чималий перелік змаганнь у різних категоріях.

З чого почати: трейлранінг (чол, жін), кемпінг, via ferrata (1,2), легкохідство (1, 2, 3), альпінізм, скелелазіння, льодолазіння, тріатлон.

Як вибрати: трекінгові сандалі, топові намети, похідний гамак, мотузки для скелелазіння та альпінізму, похідний ліхтарик, туристичний рюкзак, міський рюкзак, туристичний посуд, трекінгові черевикитуристичні окуляри, туристичний килимок, спальник, термобілизну, кішки та льодоруби, лавинна лопата, снігоступи, намет, мембранну куртку, туристичний пальник, трекінгові штани, трекінгові палиці, трекінгові кросівки, пухову куртку (пуховик), фліс, трекінгові шкарпетки, softshell, трейлові кросівки, лижний шолом, гірськолижна маска, захисне гірськолижне спорядження, рюкзак для катання, похідний ніж, питні системи, ємності для води, засоби проти комах, гермоспорядження.

Догляд за спорядженням: мембранна куртка, трекінгове взуття, наметрюкзак, термобілизна, ремонт намета.

Аутдорні бренди: Osprey, Salewa, Turbat, Zamberlan, Lasting, Dynafit, Big Agnes, Sea to Summit.

Пригоди та спорядження

Календар – заставка на робочий стіл. Ми маємо свою маленьку традицію, яка існує з 2015 року, щомісяця оновлювати  календар заставку від Gorgany. З 2019 року фото переможці обираються на конкурсі, який відбувається 20-х числах кожного місяця в групі Gorgany на FB.

Намет Turbat Shanta Pro

Спорядження

Якщо ви збираєтеся в подорож і хочете знати “що брати з собою?”- вам сюди. В цьому місці ми збираємо списки спорядження (чеклісти) необхідні для мандрівок в різні куточки земної кулі.

Якщо ви тільки починаєте мандрувати, варто звернути увагу на статті під тегом “безпека“.

І звісно ж, огляди на спорядження (зимове спорядження) та одяг і взуття, тут розбираємося з новинками та їх особливостями. Якщо ви цікавитеся технологіями, які використовуються провідними аутдор брендами до ваших послуг ця підбірка статей.

Якщо вам цікаві бренди: Osprey, Salewa, Turbat, Dynafit, Exped, Lasting.

Пригоди

Інтерв’ю з цікавими людьми зі сфери аутдор знайдете за цим посиланням.

Найбільша кількість статтей на сайті зосереджена в розділі “Мапа світу“.  Тут ви знайдете інформацію про варіанти подорожей в різні регіони світу, також за тегами “Україна” та “Карпати” можна знайти статті про найближчі цікаві для подорожей місця. З минулого року ми почали збирати інформацію про карпатські хребти та карпатські локації, якщо любите відкривати для себе нові місця або дізнаватися щось нове про вже відомі, ця підбірка статтей стане в нагоді.

Якщо ви любите міські мандрівки, зверніть увагу на статті у цій категорії.

Туман у горах

Види подорожей 

Велика зимова стаття

Природно, що найбільше матеріалів в нас присвячено трекінгу та полегшенню рюкзаків в мандрах, також маємо підбірку статей, в яких збираємо досвід трекінгу в зимовий період. Час від часу поповнюємо матеріали про трекінг європейськими маршрутами GR.

Для всіх, кого цікавлять гори повище та технічно складніші сходження, ми збираємо досвід  в категорії альпінізм. Також маємо статті про гарний варіант відпочинку з елементами альпінізму – проходження маршрутів via-ferrata, і навіть, про такий вид відпочинку, як каньйонінг.

Якщо вам цікаві різні способи долання великих відстаней, так, як наприклад: подорож на авто, автостопом, велосипедом чи мотоциклом – це все знайдете у цих категоріях. І звісно ж, активний сімейний відпочинок, кемпінг, приморські локації також є серед наших тем.

Для всіх хто любить драйв змагань збираємо інформацію тут. Окремо виділю трейловий біг, якому присвячено чимало матеріалів в журналі. Серед усіх змагань є особливі для компанії Gorgany –  Gorgany Race, і звісно ж, не можу не згадати про ще один важливий  сервіс – трансфер в гори Gorgany Bus. Інформацію про змагання та календар актуальних подій знайдете у розділі “Події“.

Туман в горах

І найголовніше, ми не перестаємо збирати досвід мандрівників, тому якщо ви маєте свої пригоди разом з активним відпочинком та відкриттям цікавих локацій, пишіть сюди: editor.pro@gorgany.com. Особисто я, сподіваюся, що незабаром в нас з’являться, окрім вже вказаних категорій ще й яхтинг, каякінг, скелелазіння та інші види відпочинку активних людей. Також планово будемо збільшувати кількість матеріалів присвячених подорожам та трекінгу в Україні, тому підписуйтеся на розсилку, слідкуйте та допомагайте наповнювати ресурс. Мандруймо сміливо разом!

 

Один Коментар
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *