Кілька років тому сидячи в нашому магазині, дивлячись на щасливих клієнтів, які докупляли необхідне спорядження для подорожі в Норвегію, я зловив себе на думці, що багатьох людей від подорожей їхньої мрії стримує нерозуміння якоїсь дрібної механічної інформації. В когось це розгубленість при проходженні всіх чекпоїнтів в аеропортах, комусь не вистачає знань щодо самостійної організації подорожі, хтось має свій особистий страх в найнесподіваніших місцях. І тільки коли ми отримуємо підказку, як подолати цей бар’єр, відчувши свої сили, розуміємо наскільки дрібними були ці перешкоди. 

 

Мапа світу: збираємо досвід подорожей

 

Розділ Мапа світу створений щоб допомогти вирішити цю проблему. Тут досвідчені мандрівники розкривають механіку подорожей: від ідеї до реалізації задуму, покроково та детально. Це місце зустрічі різних досвідів. Тут ви можете дізнатися про новий для себе формат мандрівки, чи наприклад, зрозуміти, як краще оптимізувати свої витрати, завдяки підказкам інших мандрівників, і нарешті, надихнутися, новою локацією, яка попри стереотипи може бути більш доступною, чим ви уявляли. Все це відбувається завдяки взаємодії різних авторів, з різною філософією мандрів, спільним є бажання розширити свої горизонти та допомогти це зробити іншим.

Логіка  розділу проста. Знаходите маркер на карті привязаний до регіону, що вас цікавить, та клікаєте на лінк, що є статтею описом досвіду подорожі когось із наших авторів.

В цьому місці ми збираємо досвід подорожей Україною та світом. Якщо ви хочете приєднатися до клубу наших авторів, пишіть на editor.pro@gorgany.com з позначкою “Мапа світу” та додавайте свою подорож на карту.

Мапа світу, лікійська стежка