19 листопада, завершилась неймовірна подорож хворого на ДЦП Івана Маслюка через 12 країн Європи.

Троє друзів допомогли Іванові, який самостійно не ходить, добратись до Лісабону і здійснити мрію – побачити океан. Вони на велосипедах перетнули 12 країн Європи (Україна, Польща, Чехія,  Німеччина, Австрія, Ліхтенштейн, Швейцарія, Італія, Монако, Франція, Іспанія, Португалія). Іван самотужки подолав 5000 км за 100 днів на спеціальному  трьохколісному велосипеді, на якому можна крутити педалі руками. Саме тому проект здійснення мрії отримав назву «On 3 wheels» (На трьох колесах).

Іван, завдяки підтримці друзів, побачив Альпи, побував на Атлантичному океані, відвідав кращі столиці Європи, фінішувавши на мисі Рока (крайня точка Європи, Португалія).

«Важко вибрати, що найбільше сподобалось, адже на всьому шляху до мрії я зустрічав прекрасних людей, побував в одних з найпрекрасніших місць Європи, піднявся на вершину Альп – гору Монблан. Шлях до мрії був не менш прекрасним як сама мрія. Від цієї поїздки я отримав в рази більше, ніж очікував. Я не можу сказати, що це було легко, але тепер, дивлячись назад, розумію, що неможливих речей не існує!», – ділиться враженнями Іван Маслюк.

Під час поїздки хлопці відвідували будинки людей з обмеженими фізичними можливостями у всіх країнах та розповідали їм свою історію. Власне такі зустрічі надихнули їх на нові звершення.

Як розповідав журналістам один із товаришів Олег Савчук, цією мандрівкою вони хочуть започаткувати цілий всесвітній рух допомоги людям, які не можуть мандрувати самостійно.

Нагадаємо, 13 серпня зі Львова стартувала унікальна велоподорож до Лісабону. Іван Маслюк, незважаючи на ДЦП, щодня долав на спеціальному триколісному велосипеді близько 100 кілометрів для здійснення мрії. Мандрівників підтримали кіька компаній, серед них Gorgany. Зокрема під час подорожі хлопців зігрівали спальні мішки та фліси від українського бренду Turbat.

Джерело: Наталія Середюк, Tvoemisto.tv

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *