Оновлена лінійка рюкзаків та сумок Osprey Arcane є уособленням одразу двох глобальних тенденцій в світі outdoor: переходу виробників на перероблювальні матеріали, а також моди на лаконічний дизайн.

Osprey Arcane: мінімалізм та витривалість

У всіх виробах колекції використовується один основний матеріал – 500D Bluesign Recycled Polyester. Це дуже міцна й зносостійка тканина, яку найкраще описує англомовна фраза built to last, тобто «зроблена на віки». Що важливо, DWR-просочення, яке використовується для рюкзаків та сумок, не містить PFC, тобто є безпечним для природи. Продовжуючи історію з перероблюваними матеріалами, виробник використав замість пластикової фурнітури, металеву, алюмінієву. Як і тканина, вона є міцною й довговічною. Таким чином, Osprey вдалось випустити цілу лінійку виробів, які можна сміливо називати повністю перероблюваними.

Не меншої уваги заслуговує дизайн Arcane. Усі продукти зроблені з дотриманням одного стилю: стримані кольори, прямі лінії,  мінімум зовнішніх елементів. На усіх рюкзаках, сумках й чохлах логотип нанесений на нашитий білий прямокутник, що додає виробам риси ретро. Металева фурнітура доповнює цю мінімалістичну естетику.

Окрім цього, зчитується також бажання виробника догодити сучасному вибагливому користувачеві в його гонитві за універсальністю продукту. З цим пов’язана поява моделей-трансформерів, які здатні «легким помахом руки» перетворюватись з спортивної сумки на рюкзак чи кейс. І, завдячуючи багаторічному досвіду, в Osprey дійсно вийшло створити стильні, міцні, універсальні та, головне, зручні вироби. Пропоную детальніше познайомитись із кожним з них.

Головною особливістю моделі  Arcane Tote Pack (огляд) є її здатність трансформуватись із рюкзака в сумку. Це стало можливим завдяки оснащенню цього трансформера, окрім рюкзакових лямок, ще й ручками для перенесення на плечі. В режимі наплічника ручки заховуються у невелику передню кишеню, а якщо модель використовується як сумка, то лямки рюкзака поміщаються у спеціальне відділення на спинці. Ця функція буде дуже доречною, наприклад, у транспорті, коли немає змоги тримати на спині рюкзак. Мягкі лямки та спинка Air Scape із пінними вставками забезпечують комфорт під час носіння. Основне відділення є доволі містким і має кілька окремих кишень: для ноутбука, діагоналлю до 15″, місце для документів, канцелярії, телефону, а також пластиковий карабін для ключів.

Рюкзак закривається на блискавку, скручується як рулон та затягується металевою пряжкою (так званий roll-top). Зовні додана невелика кишеня на блискавці для дрібних речей. Загалом рюкзак-сумка виглядає дуже стильно. Добре підібрані стримані кольори дозволяють поєднувати його із будь-яким міським одягом, а містке головне відділення (20 л) дає змогу використовувати Tote Pack у подорожах.

Ще один трансформер у лінійці Arcane – сумка Duffel. Серед її супер-здібностей – здатність перетворюватись в рюкзак, або сумку-кейс. Головне відділення має довгу U-подібну блискавку, як у валізи, завдяки чому сумку дуже зручно пакувати. Всередині розміщена окрема м’яка кишеня для ноутбука діагоналлю до 15″ та невеликий органайзер для дрібніших речей.
Модель є найбільшою в лінійці (30 л), тому чудово підійде для подорожей, зокрема бізнес-тріпів, адже її стильний стриманий дизайн добре дивиться як із кежуал-одягом, так і з костюмом й сорочкою.

Osprey Arcane
Osprey Arcane
Osprey Arcane

Моделі Arcane Large Day та Small Day призначені для повсякденного використання. Вже з назв стає зрозуміло, що головною відмінністю між цими рюкзаками є розміри. Large Day має місткість 20 л, що дозволяє використовувати його як щоденний рюкзак у офісі, для походів у спортзал, невеликих подорожей.  Наплічник має окремі кишені для ноутбука й документів, сітчасту кишеньку на блискавці для мишки чи кабелів, відсік для карток й квитків та традиційне пластикове кріплення для ключів. Для дрібних речей є фронтальна кишеня на блискавці, а для фляги чи термогорнятка – кишенька із еластичної сітки збоку. Ще однією особливістю є подовжена блискавка в основне відділення рюкзака (з одного боку), що дає змогу більш зручно пакувати й розпаковувати у нього, наприклад, кросівки. Ручка з міцного матеріалу  дозволяє легко переносити рюкзак, коли він не на спині, до прикладу, в транспорті.

Модель Small Day, окрім розмірів, відрізняється від Large також відсутністю кишеньки для фляги та конфігурацією й розміром фронтального відділення для дрібничок.

Сумка Brief, а також чохли Laptop Sleeve 15 й Laptop Sleeve 13 – це спеціалізовані аксесуари для перенесення ноутбука. Стилістично вони продовжують усю колекцію Arcane: той самий міцний, перероблений матеріал, стриманий дизайн та кольори, металева фурнітура.

Сумка Arcane Brief – чудовий варіант для офісного працівника. Може переноситись як на плечі, на регульованій лямці, так і в руці. Всередині основного відділення, яке закривається на блискавку, додано відокремлені кишені для ноутбука й документів. Тут також залишається багато місця і для інших речей повсякденного вжитку, що необхідні під рукою: парасолі, книг чи записника, ланч-боксу, дрібної електроніки. Зовні додана ще одна невелика кишенька.

Чохли Laptop Sleeve 15  й 13 – чудові аксесуари для захисту нотбуків від механічних пошкоджень. Можуть використовуватись як окремо, так  і як доповнення до тих рюкзаків, що не мають окремого відсіку для лептопа.
Основне відділення призначене під ноутбуки діагоналлю до 13″ та 15″ відповідно, а також мишка, зарядний пристрій, документи й ключі,  для яких передбачене спеціальне кріплення.  Зовні, у фронтальній частині, чохли мають окрему кишеню для дрібниць, а збоку – ручку для зручного перенесення.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *