Нещодавно команда розробників спорядження Turbat презентувала пончо Molfar. На перший погляд може здатися, що це просто міцний дощовик з капішоном, однак функціональність цієї “дрібнички” вас неабияк здивує.

Пончо-тент Turbat Molfar: дощовик нового покоління

Звісно, головна мета туристичного дощовика – захищати від дощу та вітру. Тканина 68D поліестер WR, з водовідпірністю 3 000 мм справляється з цим завданням без проблем. Цю тканину Turbat також використовує у наметах серії Runa.

Відомо, що найслабше місце усього водозахисного спорядження – це шви. Але пончо фактично складається з суцільного шматка тканини. Лише у місті з’єднання капішону з основою є невеликий, якісно проклеєний шов. Проста конструкція – максимальна міцність і надійність!

Звісно, що від якісного міцного дощовика в мандрівці однозначно більше користі, ніж від одноразового куска церати. Але сучасний outdoor ринок вимагає набагато цікавіших рішень. І, як на мене, пончо Turbat Molfar чудовий цьому приклад. Бо в підсумку ми отримуємо, як мінімум, три корисні штуки для будь-якої мандрівки.

1. Пончо

Дощовик, який можна одягнути поверх великого туристичного наплечника. В такому разі пончо покриває 130 см висоти людини. Відтак воно надійно захищає наплечник та більшу половилу тіла і, водночас, не заважає при ходьбі. Завдяки застібкам по краях, пончо триматиметься на вас навіть під час сильного вітру. У ньому можна вільно і комфортно йти з наплечником під час дощового дня.

2. Плащ-дощовик

Одягнувши пончо без наплечника, та застібнувши у інший спосіб, ви отримуєте більш вужчий плащ. В такому разі Molfar повністю сховає від дощу людину зростом 160-170 см. Такий дощовик вам пригодиться для пересування в межах табору під дощем, або для коротких прогулянок без спорядження на плечах.

3. Тент

Завдяки петлям для розтяжок і капішону, який повністю стягується, пончо легко трасформувати у повноцінний тент. Його можна розтягнути між деревами, або на відкритій місцевості, використовуючи трекінгові палиці (або просто дерев’яні палки) за основу.  Є можливість докупити кілки окремо. Або використати для розтяжки, наприклад, зайві кілки і вітрові розтяжки намету. Або просто кілька метрів шнурка і загострені патички.

Загальний розмір пончо у розтягненому вигляді 260 на 140 см. При правильному встановлені цього достатньо, щоб створити накриття для ночівлі однієї, або, навіть, двох людей. Також, пончо можна розтягнути між кількома наметами для додаткового захисту від опадів, або створення тіні від сонця. Детальніше про способи використанні пончо на відео нижче.

Загалом, невеликий тент в мандрівці точно не зашкодить. Способів використання багато. Наприклад можна накрити зібрані дрова, або велосипед чи інше спорядження, що ночує поруч з наметом. У разі потреби можна використати тент для перенесення води, або як ноші для транспортування пораненої людини.

Таким чином, Turbat запропонували мандрівникам доволі унікальний, універсальний елемент туристичного спорядження, що виконує свою базову функцію, а також має кілька додаткових. Усе це важить всього 315 грамів і влазить у маленький зручний чохол. А приємним доповненням є усвідомлення, що на тобі річ, яка розроблена в Україні!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *