Ви вже могли бачити, що Turbat зайшов у перший календарний день весни з новою колекцією. Відтак, ми поспілкувалися з креативним директором Маріаном Стрільцевим і запитали його, про що, для кого і як створювалась ця колекція. Читайте нижче у нашому швидкому інтерв’ю.
Образ хлопця: Сорочка Turbat Maya LS Mns, Футболка Turbat Emblema Mns , Штани Turbat Dja Mns

Образ дівчини: Сорочка Turbat Maya Hood Wms, Шорти Turbat Odyssey Lite Shorts Wmn 

Gorgany Pro (GP): Маріане, чим завершився попередній сезон? Чим пишаєтесь, які здобутки, результати, відгуки від клієнтів?

 

Маріан (М): Важкий сезон, хоч в деяких показниках він перевершив наші очікування. Наприклад, у нас була гарна частка експорту — 22%, і цей показник, мабуть, буде рекордним на якийсь час. Ми активно працювали над колекцією “Літо 2025” і частково почали вже “Осінь 2025”. Найважче в наших умовах зрозуміти, який буде попит, як буде розвиватись ситуація навколо війни, настроїв в людей. Тим не менше, ми пишаємось, що можемо працювати і розвиватись далі, що можемо думати досить таки далекими планами. 


Наприклад, ми почали розробку нових спальників, одна з моделей адаптована по функціоналу для військових. Ясна річ, з урахуванням запитів і специфіки використання спальника в умовах війни, де простий туристичний спальник незручний чи навіть небезпечний.

 

Образ хлопця: Флісова кофта Turbat Atakama Mns, Шорти Turbat Goa Hemp Mns

Образ дівчини: Флісова кофта Turbat Atakama Wmn, Шорти Turbat Goa Hemp Wmn


 

GP: Як відбувалася підготовка до теперішнього сезону?

 

М: Цей сезон є новим етапом розвитку для бренду – з нього ми стартуємо нову сегментацію колекцій. У нас є “True Travel” – це легкі і функціональні речі для пригодницьких подорожей з різними активностями, де мандрівнику добре і в горах, і в містах-селах, і на морі. Це колекція дуже універсального і практичного одягу.   

 

True Mountain – присвячена горам, безпеці, технологічності. І, нарешті, True Life – колекція на щодень для тих, хто звик до outdoor-одягу. Ми працювали над цією колекцією з червня 2022 до жовтня 2023. Багато новинок і нових категорій, в кожному сегменті повноцінний кольоровий і функціональний лук.

На моделі: фліс Turbat Peak

 

 

GP: Чим ви надихались? На що звертали увагу при розробці? 


М:
Якраз поділ на три частини, кожна з яких має свого користувача і свої потреби надихали і помагали приймати рішення. Якщо ти знаєш (з дослідження), що в сегменті True Travel більше аудиторії яка цінує автентичність, натуральність і емоційність в продуктах, то відповідно є фокус уваги, референси, розуміння яке рішення правильніше і менше часу йде на обговорення. Ми стараємось піднімати планку і складність продуктів, їх інженерну цінність. В цьому сезоні виходять багато “заморочених” в деталях і функціоналі продуктів, наприклад, подовжена мембранка Rainforest, спеціальна сорочка для трекінгу Maya Hood Trek, куртка-безрукавка Stranger. Багато звертали увагу на деталі, обробки, силуети.


На моделі: вітрівка Turbat Fluger

 

 

GP: Turbat у цьому сезоні – це..?

М: Бренд Вільних. Справжніх. Щасливих. Ще більше виражена наша філософія мандрівників, яка тепер має дуже багатогранне сприйняття. Це вже далеко не тільки про подорожі. Turbat бренд дослідників, для пізнання життя і світу. Я радий, що в цьому сезоні це ще більше виражене і в продуктах, і в комунікації. 


На моделі: фліс Turbat Peak

 

GP: Головні акценти у цьому сезоні? Чим він відрізняється від попереднього? 

 

М: Поділ колекції на частинии присвяченої подорожам True Travel, горам – True Mountain і щоденному аутдор стилю True Life – це дуже велика і принципова відмінність від усіх попередніх років. І це тільки початок.

На моделі: футболка Turbat Kotogora, спідниця Turbat Ela

 

GP: Топ твоїх улюблених виробів у цьому сезоні.


М: Rainforest
– це подовжена мембранна куртка, суперуніверсальна і стильна. Вона захищає більше ніж класична мембранка і водночас дозволяє рухатись. Ходив в ній як у гори під час грози, так і по місту, збираючи компліменти про її вигляд.  До короткої куртки я тепер швидко не повернусь, тільки у більш спортивних чи технічних гірських потребах

Stranger – ще один мій топчик. Це куртка-безрукавка, яка мені, нарешті, вирішує питання що взяти: куртку чи безрукавку. Наприклад в авто, я маю її в режимі безрукавка, піднімаючись вище в горах чи під час прохолодних вечорів – в режимі куртки. 

Atakama – нова фліска з оригінальною кишенею, яку ми зробили по мотивах “бананки” через плече. Вона не така як всі фліси, які ми робили до цього. Це вільний і неформальний крій, в якому я просто розслабляюсь. В ній якось безтурботніше чи що. Флісова кофта Turbat Atakama Wmn


Amazonka – я маю слабкість до сорочок, особливо натуральних. Це класична, аля-експедиційна сорочка з коноплі та синтетики, що дуже приємна до тіла і функціональна в подорожах


Сорочка Turbat Amazonka та Turbat Madeira Hemp Wmn

Odyssey Lite – суперлегкі штани, і дуже-дуже еластичні. Також універсальні, бо виглядають не надто спортивно і взагалі не сковують рухи, якщо потрібно кудись піднятись.Maya Hood Trek – цікавий концепт гібриду термобілизни і сорочки. З захистом UPF50+, капюшоном і еластичними вставками. Що для треку, що для води – це корисна річ. Це оригінальний концепт, аналогів якому мало, точно привертає увагу всіх навколо.Образ хлопця: Сорочка Turbat Maya LS Mns, Футболка Turbat Emblema Mns, Шорти Turbat Goa Hemp Mns

Образ дівчини: Футболка Turbat Emblema Wmn, Штани Turbat Dja Wms


 

GP: Що варто знати клієнтам про цей сезон?

М: Зараз багато хто шукає додаткові сили. В стилі життя, в медитаціях, спорті чи режимі харчування. Разом з тим сприйняття подорожей змінились – вони не так для розваги, як для власного балансу і ресурсного відновлення. Turbat в цьому сезоні додає простих суперсил: суперсила від вітру, що дозволяє вийти на вершину; суперсила від дощу, щоб не переживати за мінливий прогноз чи суперсила тепла в наметі серед природи. Пізнавайте нове, а ми з Turbat будемо поряд, якщо треба.
На фото: креативний директор Turbat Маріан Стрільців


P.S. Ще трішки фото з лінійок True Travel, True Life, True Mountain, адже тут є на що подивитися.Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *