Професійні рекомендації одягу та спорядження для активних мандрів Північною Європою
Час великих та складних експедицій минув. Натомість активні мандри стали способом екзотичного відпочинку та задоволення. Водночас, щоб відпочинок не перетворився у труднощі, а задоволення - у розчарування, слід приділяти серйозну увагу вибору спорядження. А особливо, коли йдеться про місця, які віддалені від лагідних курортів та пляжів.
Одним з таких напрямків є Скандинавія
Цей регіон привабливий не лише характером мешканців та економічним розвитком північних країн, але і неймовірною природою, що манить справжніх мандрівників.

Та географічне розташування регіону добряче впливає на погоду та клімат. Мінливі опади, низькі температури, вітри та інші фактори вимагають ґрунтовної підготовки спорядження. То що ж чекає на туриста у північних горах?
Літо на півночі Європи суттєво відрізняється від українського. У горах удень +5°C...+ 20°C, що значно холодніше, аніж у нас. Після затяжної вологої весни на маршрутах залишається багато задавненого снігу, а до самої середини липня часто випадають дощі. Уже в кінці серпня високогір'я накривають короткочасні снігопади.
Кількість сонячних і теплих днів у горах невелика, а туристам часто снують горами у мряці. Уночі температура може опускатися нижче 0 °C.

Саме тому для подорожей у Скандинавію потрібно ретельно підбирати тільки якісне спорядження протестованих брендів. Без них довгоочікуваний трекінг може стати важким, холодним та мокрим випробуванням.

Завдяки досвіду експертів компанії Gorgany ми зібрали перелік рекомендованого туристичного спорядження для цього регіону.
Теплий одяг
Пуховики
Мембранні куртки
Термобілизна
Взуття
Шкарпетки
Спорядження
Спальники
Килимки
Намети
Рюкзаки
Трекінгові палиці
Легкий одяг
Футболки
Легкі штани
Аксесуари
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *