Завершилися цьогорічні скітурові змагання “Кубок Білого Слона” за підтримки Dynafit (організатори Команда TURE), які відбувалися поблизу кемпу Білий Слон (с.Дземброня) 26-27.01.2019.  У них взяло участь 98 учасників з України та Польщі.

Змагання “Кубок Білого Слона 2019”: переможці

Вже вкотре команда Ture зібрала у себе найсильніших представників скітуру в Україні, а також сильну польську команду з регіону Бескиди. Слід зазначити, що на змаганнях у класі “скіальп” поляки почували себе дуже впевнено, і було видно, що вони мають достатній досвід, щоб почуватися впевнено на чорногірських схилах поблизу Дземброні. Ці змагання цікаві також тим, що мають у собі практичний підготовчий етап з пошукових робіт, так учасники мали змогу потренувати свої навички із пошуку умовного потерпілого, роль якого виконував закопаний у снігу “біпер”. Також, учасники класу скіальп окрім основної катальної програми, мали ще і частину з елементами альпінізму.

Попри складні погодні умови на високогір’ї більшість команд впевнено подолали підйоми в напрямку полонини Чуфрова та Попа Івана Чорногірського. Особливо слід відзначити жіночу команду ЛенТА. Її учасниці загубили на певній ділянці трасу, але змогли не тільки повернутися на маршрут, а і пройти значну його частину, вже затемна, та фінішувати близько 1 години ночі.

клас SkiAlp

І місце – GOPR Bieszczady (Koza Jan, Ostrowski Tomasz)

ІІ місце – GOPR Zaporowy Maraton Team (Mazurkiewicz Tomasz, Dziuban Łukasz)

ІІІ місце – Тетерів (Бідюк Віталій, Олівсон Олександр)

клас SkiTour:

чоловічі команди:

І місце – Mantra (Струк Василь, Яворівський Богдан)

ІІ місце – Fun Karpaty (Фаштрига Богдан, Тригуб’як Олексій)

ІІІ місце – Telemark (Дума Олексій, Оришко Олександр)

жіночі команди:

І місце – ЛенТа (Шурубор Тетяна, Циганок Олена)

змішані команди:

І місце – Яке бігло таке і здибало (Музиря Стас, Склярчук Ольга)

 

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *