15-16 червня відбувся гірський ультрамарафон Skole Ultra Trail. На 4 дистанції – 20, 34, 52, 101 км – зареєструвалися 354 учасники з 17 країн.

Skole Ultra Trail 2019

Олександр Шиманський, організатор Skole Ultra Trail:

Skole Ultra Trail відбувся вперше. Тому я дуже сильно хвилювався під час підготовки та безпосередньо під час проведення.
Завдяки цікавим рішенням – професійне промо-відео, цікавий логотип, оригінальна відзнака фінішера у вигляді ікла дракона – ми зацікавили взяти участь у трейлі багато людей.
Підкріпили цю цікавість якісними треками, що були готові за 10 місяців і більше не змінювались, якісним сайтом з повною інформацією про траси.
Залишалося чітко провести сам трейл. І тут найголовнішу роль зіграли наші волонтери, які були дуже відповідальні, брали на себе ініціативу у вирішенні проблем, що поставали.
Величезна кількість теплих відгуків від учасників – це заслуга всієї команди, кожного волонтера.
І ще хочу подякувати багатьом людям, що допомагали нам просто так, тому що їм це було цікаво.

Ігор Левчук, учасник дистанції 34 км

Біг дистанцію під назвою Острів Пасхи з перепадом висоти 1540 м. Дистанція досить динамічна з технічно складними ділянками – спуск кам’яними валунами. Красиві місця: підвісний міст через річку, водоспад Кам’янка, комплекс скель Острів Пасхи. На 20 км чекала “стіна” 4 кілометрового підйому на г. Лопата, а винагородою став 6 кілометровий фінішний спуск. Цьогоріч погода випробувала неймовірною спекою, яку вдавалося втамовувати водою з гірських потічків та купелю, на фініші, у “бодрячковій” гірській річці. На фініші панувала неймовірна атмосфера: кожного фінішера зустрічали бурхливими оваціями самі учасники та вболівальники, мало таких фінішів я зустрічав – однозначно дає ті емоції, які запамятовуються надовго.

Євгеній Харченко, учасник дистанції 52 км

Забіг Skoleultratrail видався досить хорошим стартом, як для першого разу. Сама дистанція “Скелі довбуша” – бігова, але є ділянки на яких треба відпрацювати технічні спуски. На кп було все необхідне, але я би зробив логістику КП таким чином, щоб вода була кожні 7-10км (з урахуванням гірських річок).

В стартовому містечку невистачає анімації, це проблема всіх українських стартів… я думаю, організатори ще попрацюють над цім питанням. Озеро на фініші краще що може бути на таких спекотних стартах. Від старту залишились тільки позитивні відчуття, обов’язково приїду на наступний рік.

 

Василь Струк, ІІ місце в дистанції 101 км

Skole ultra trail став для мене першим забігом з дистанцією понад 100 кілометрів. Тому було дуже цікаво спостерігати за своїм організмом та думками. Моментами думав :”Навіщо воно мені потрібно? Це точно не моя дистанція” Але після останнього КП зібрав всі сили, дякуючи неймовірним волонтерам, які дуже підбадьорювали і жваво пробіг останню частину дистанції. Старт добре організований, хоча є ще над чим попрацювати. Траса промаркована досить добре, але моментами місцеві жителі “допомогли” зробити забіг цікавішим, тому треба було частенько дивитися в годинник, щоб не наблудити зайвих кілометрів. Всім раджу записувати ці змагання в календарик на наступний рік.

 

 

 

 

Результати

Драконова Гора 20 км

Чоловіки

 1. Ханас Володимир.
 2. Бойко Михайло.
 3. Довбуш Роман.

Жінки

 1. Федченко Светлана.
 2. Бондаренко Роксана.
 3. Швед Оксана.

Острів Пасхи 34 км

Чоловіки

 1. Жук Павло.
 2. Фіалка Володимир.
 3. Семенюк Володимир.

Жінки

 1. Вакулюк Тетяна.
 2. Розяєва Тетяна.
 3. Горбань Валентина.

Скелі Довбуша 52 км

Чоловіки

 1. Попов Сергій.
 2. Бондаренко Анатолій.
 3. Слюсаренко Ігор.

Жінки

 1. Гусиніна Наталія.
 2. Хашко Олена.
 3. Діхтенко Аліса.

Яворина 101 км

Чоловіки

 1. Сапіга Сергій
 2. Струк Василь
 3. Меренков Віталій

Жінки

 1. Братасюк Кристина
 2. Тернова Катерина
 3. Szabó Judit

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *