Ось і підходить до завершення 2019 рік, Gorgany Pro подорожував, досліджував спорядження та надихався новим разом з нашими авторами. За цей час з’явилося чимало публікацій, і сьогодні ми відібрали ті, які викликали найбільше зацікавлення у читачів. 

Дайджест: 10 статей, які найбільше читали в 2019 році

10. Монблан: нові правила сходження

Лінк  

Що цікавого: Монблан – знакова гора для альпіністів та альпінізму, Іван Бандрівський розповідає про її особливості та як змінилися правила сходження в 2019 році.

1960 читачів на момент написання цієї статті

Монблан: нові правила сходження

9. В Карпати на травневі: що брати з собою?

Лінк

Що цікавого: Цього року в нас було чимало статтей чеклістів для різних пір року та локацій в які можна поїхати. Найбільш популярною серед них виявилася стаття про весняний похід в Карпати та що варто прихопити з собою.

2010 читачів

8.Як вибрати спальник?

Лінк

Що цікавого: Також цього року в нас було чимало статтей в яких розбираються особливості різних типів спорядження та як його підібрати під свої потреби. Найбільшу увагу читачів привернула стаття про спальники та їх особливості.

2137 читачів

Turbat kuk 700

7. Румунія: Трансфегераш та Трансільванія

Лінк

Що цікавого: Розповідь Дмитра Уманця про подорож на авто Румунією. Тут згадується одна з найкрасивіших печер світу Турда Саліна, і міста Трансильванії і Трансфегераш – високогірна траса заради відвідування якої чимало людей приїзджають до Румунії.

2297 читачів

Румунія: Трансфегераш та Трансильванія

6.Туреччина: Лікійська стежка

Лінк

Що цікавого: Володимир Семчій ділиться досвідом проходження популярного в Туреччині маршруту – Лікійська стежка.

2553 читачів

5. Легкохідство: з чого почати

Лінк

Що цікавого: Легкохідство є однією з тем, яка особливо цікава нашим читачам, в десятку увійшли одразу 3 статті на цю тематику.  В цій статті Олег Сергієнко розповідає про те як виник цей напрямок серед мандрівників та які підходи поширені серед його прихильників.

2579 читачів

4.Карпатські хребти: Свидовець

Лінк

Що цікавого: цього року ми почали серію “Карпатські хребти” і на четвертому місці опинилася стаття про Свидовець: фото, маршрути та поради від Оксани Максимової.

2692 читачів

Свидовець

3.Легкохідство: як змусити рюкзак “худнути”?

Лінк

Що цікавого: Олег Сергієнко поділився досвідом про свій шлях в напрямку легкоходіння, як і на які речі він змінював своє спорядження та свою філософію підбору речей в похід.

3300 читачів

Легкохідство

2.500 км українськими Карпатами

Лінк

Що цікавого: Олег Перфілов розповідає про 500 кілометровий легкохідний похід через українські Карпати.

3307 читачів

Транскарпатський український маршрут

1.Чорногора: 7 маршрутів для мандрівки із села Луги

Лінк

Що цікавого: І нарешті, перемога та піца від редактора Pro відправляється до Оксани Максимової за статтю про маршрути на Чорногору з села Луги Рахівського району з серії “Карпатські хребти”.

4488 читачів

Говерла Юрій Шушкевич

Вдячний за те, що були з нами в цьому році та бажаю більше подорожей в наступному. І звісно, ми завжди чекаємо на цікаві статті тому, якщо вам є чим поділитися пишіть сюди: editor.pro@gorgany.com.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *