Шукаємо ідеальний гірськолижний комплекс: топ-5 місць в Карпатах

Партнерська колаборація з hotels24.ua

Готелі карпат

Гірськолижний комплекс «Славське»

Загальні відомості. Гірськолижний комплекс «Славське» знаходиться на Львівщині, неподалік від туристичних памяток – печери «Писана Криниця», водоспаду Кам’янка, історико-культурного заповідника «Тустань». Курорт розкинувся на висоті 590-600 м вище рівня моря. В Славському можно гарно відпочити не перевантажуючи свій гаманець.

Траси та підйомники. В «високий» сезон лижники та сноубордисти віддають перевагу горі Тростян. Але також кататися можна на горах Погар, Кремінь, Менчул. На горі Погар прокладені різноманітні траси, серед них є 6 міжнародного рівня.  В цілому, налічується 11 спускових трас, які простягаються на 1-2 км. Переважно це траси середнього ступеня важкості. Складні траси – «чорні» – розташовані в верхній та центрально-північній частинах гори, а легкі, «сині» – в нижній. В Славському 18 бугельних підйомників, 2 канатно-крісельні дороги. На горі Тростян 7 бугельних і 1 крісельний підйомник. Працює ратрак.

Житло та інфраструктура. В Славському добре розвинена інфраструктура, є непоганий вибір готелів різної цінової категорії. Серед них, найбільші оцінки від відпочивальників отримали приватні садиби «Лев у Світлани» і «Там, де Тростян», готель «Двір Княжої Корони», приватний сектор «Гірська лілія», гостинний двір «Україночка». На курорті працюють численні заклади громадського харчування, наприклад, ресторани «Слов’янка», «Лагуна», «Максим», «Перлина Карпат», кафе «Смерічка». До послуг туристів в Славському – пункти прокату гірськолижного інвентарю, лижна школа, сауни, SPA-центри, диско-клуби, боулінг-клуб.

Розваги.  Крім лиж та сноубордів, в туристичному комплексі «Славське» передбачені інші розваги – катання на снігоходах, квадроциклах, санях, запряжених кіньми, спідрайдінг, ігри в більярд та настільний теніс. 

Готелі карпат

Гірськолижний комплекс «Буковель»

Загальні відомості. Буковель – відомий гірськолижний комплекс Івано-Франківщини. Курорт міжнародного рівня розкинувся поблизу селища Поляниця, на висоті 920 м вище рівня моря, у підніжжя гори з однойменною назвою.  Ціни в «високий» сезон в Буковелі високі, але рівень інфраструктури.

Траси та підйомники. Всього в Буковелі прокладені 63 траси, довжина яких коливається в межах від 300 до 2300 м. Вони підрозділяються на різного рівня складності. Є 7 «синіх», 28 «червоних» і 7 «чорних» трас. «Сині» – легкі, призначені для лижників-новачків, «червоні» – середньої важкості, для тих, хто вже впевнено стоїть на лижах, а «чорні» – складні, для спортсменів, асів гірськолижних видів спорту.  У Буковелі нараховується 16 підйомників, із них – 15 крісельних і 1 бугельний. Є мультиліфт.

Житло та інфраструктура. Туристичний комплекс славиться своєю розвиненою на високому рівні інфраструктурою. Якщо ви хоч раз шукали  житло в Карпатах, то, мабуть, помітили, що в жодній курортній зоні Карпат немає такої кількості готелів, як в Буковелі та прилеглому селищі Поляниця. Найпопулярніші серед них –  туристичний комплекс «Урочище Вишня», готелі «Перлина Карпат» та «Бельведер», котеджі в Карпатах Friends House та «Лілея», гостинний двір «Гуцульська світлиця» тощо.

В даній місцевості працюють численні заклади громадського харчування, серед яких слід виділити «Панораму бар», ресторації SALO та «Курінь», «Колибу», піцерію «Фелічіта», ресторани «Козачок», «Веселий гуцул» та «Старий млин», кафе Bugi.L.

В Буковелі вирує нічне життя в клубі Voda Day&Night Club. Тут є «Екстрім-парк Буковель», «Дитячий розважальний центр Леопарк», картинг-центр «Жага швидкості», «Буковельські гірки». 

До послуг гостей – більярдні, боулінг, льодовий каток, лижна школа, пункти прокату гірськолижного спорядження, паркінги критого та відкритого типу, мотузковий парк, сноупарк, SPA-центри, фінські сауни, лазні на дровах, масажні кабінети, тренажерні зали, чани. 

Розваги. Туристам пропонують безліч розваг –  катання на лижах, сноубордах, санках, гойдалці-маятнику, конях, ковзанах, пейнтбол, політ на тролеї «Буковель», спуск на екстремальному атракціоні REVERSE, зорбінг. 

Також відпочивальники можуть обрати інші заняття за інтересами –  форелеву рибалку, сноутюбінг, їзду на квадроциклах, снігоходах, сноубайках, джиббінг на схилах, роуп-джампінг, політ на повітряній кулі, прогулянки на нартах з собаками хаскі, катання на санях, запряжених кіньми, big-airbag, BIKE ZIP, «Буковельські гірки».

Готелі карпат

Гірськолижний комплекс «Драгобрат»

Загальні відомості. Гірськолижний комплекс «Драгобрат» знаходиться в Закарпатській області у підніжжя гори Стіг. Курорт є високогірним, розкинувся на висоті 1300-1600 метрів над рівнем моря. На півдні його обрамляє Свидовецький хребет. Драгобрат пропонує туристам гідний і відносно недорогий зимовий відпочинок.

Траси та підйомники. Загальна протяжність трас Драгобрату становить 9 км. Найдовша має довжину 1300 м. На гірськолижному курорті Драгобрат прокладені «сині» (нескладні), «червоні» (середньої важкості) та «чорні» (складні) траси. Є навчальні спуски, траси для фрістайлу. Найбільш затребуваними серед лижників та сноубордистів є 4 траси на схилах гір Жандарм та Стіг.  В туристичному комплексі, на висоті 200-500 метрів, функціонують 3 бугельних та 8 крісельних підйомників. Є мультиліфти.

Житло та інфраструктура. На курорті добре розвинена інфраструктура, є готелі на будь-який смак і гаманець. Житло в Драгобраті можна обрати як в безпосередній близькості до підйомників, так і на значній відстані від них. Чим ближче готель знаходиться до витягу – тим він дорожчий. Затребуваними серед туристів є міні-готелі «Велика Ведмедиця» та «У Роберта», приватна садиба «Дім Звіздарюка» («Пролісок»), готель «Добош». В Драгобраті працюють фінські сауни та лазні, караоке-бари та нічні клуби, СПА-центри та більярдні, лижна школа та гірськолижний клуб, дитячі ігрові зони та заклади громадського харчування, серед яких найпопулярніші – ресторани «Хата магната», «Маріка», «Вотавилю», кафе «Смерічка», колиба «У Степана».

Розваги. Відпочивальники в Драгобраті знайдуть для себе, окрім катання на лижах та сноубордах, інші розваги до душі – пінг-понг, настільний теніс, форелеву рибалку, аерохокей, футбол на снігу.

Готелі карпат

Гірськолижний комплекс «Захар Беркут»

Загальні відомості. Гірськолижний комплекс «Захар-Беркут» знаходиться в селі Волосянка Львівської області, неподалік від селища Славське. Це доступний курорт в самому «серці» Карпат.  

Траси та підйомники. В туристичному комплексі прокладена система гірськолижних трас, діють 1 крісельний, 3 бугельні підйомники, мультиліфт для дітей та новачків. Всього на гірськолижному курорті більше ніж 9000 м трас різного ступеня складності – «сині» (прості), «червоні» (середньої складності) і «чорні» (складні).

Житло та інфраструктура. В Захар-Беркуті інфраструктура не підкачала, є непоганий вибір житла різної цінової категорії. Особливу увагу заслуговує тризірковий туристичний комплекс «Захар Беркут». Хороші відгуки від туристів отримали готелі в Карпатах «Берлога» та «Вежа Ведмежа», міні-готель «Скеля», котедж «Сім вітрів». До послуг туристів в Захар Беркуті – лижна школа, пункт прокату гірськолижного спорядження, СПА-центр з чаном, лазня офуро, байк-парк, кафе, що є  на всіх станціях підйомника. На території гірськолижного комплексу працює колиба «Високий Верх» та ресторан «Захар Беркут», кафе «Три чайника».

Розваги. Крім головних розваг – спусків на лижах і сноубордах, відпочивальникам пропонують інші – катання на квадроциклах, байках, оглядовий підйом по канатно-крісельній дорозі на гору Високий Верх, кінні прогулянки.

Готелі карпат

Гірськолижний комплекс «Пилипець»

Загальні відомості. Гірськолижний комплекс «Пилипець» знаходиться в Закарпатській області, на висоті 700 – 750 м над рівнем моря у підніжжя гори Гимба. Пилипець – це відоме місце недорогого зимового відпочинку. 

Траси та підйомники. На курорті є кілька трас різного рівня складності для новачків та профі гірськолижних видів спорту. Поряд з Пилипцем знаходяться 6 бугельних підйомників. На в’їзді в селище діє підйомник туристичної бази  «Затишок». На горі Гимба в Верхньому Пилипці функціонують 3 підйомники «Боржавські полонини». Також є 2 підйомники на горі Магура.

Житло та інфраструктура. У Пилипці представлений великий вибір житла. Можна зупинитися як в комфортабельних готелях, так і зняти будинок в Карпатах в приватному секторі. Найпопулярніші варіанти, які обирають туристи – це готель «Шепіт Карпат», вілла «Вілла Річка», приватні садиби «У Яреми», «Шипіт», «Ваша Хата», котедж «Під березами». На території курорту працюють пункти оренди гірськолижного спорядження, лижна школа. В курортному селищі туристів пригощають ресторани «Пилипець», «Справжня казка», чайовня «Сурія», Coffee House. До послуг відпочивальників – сауни, лазні при готелях, більярдні, дитячі ігрові майданчики.

Розваги. В Пилипці розваги не обмежуються лижами та сноубордами. Тут гостям також пропонують кінні прогулянки,  катання на санях, снігоходах, квадроциклах.

Готелі карпат

 

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *