Міські рюкзаки вже давно стали більше чим засобом для перенесення речей, це спосіб самовираження і візитна картка їх власників, а отже цілком логічно, що все більше виробників намагаються виставити не тільки функціональні, але й стильні моделі. Цього року в міських серіях Osprey є чимало абсолютно нових моделей і оновлених вже звичних бестселерів минулих років. Сьогодні ми поглянемо що ж цікавого запропонував виробник у розширеній лінійці серії Transporter.

 

Osprey Transporter Zip

Transporter Zip
Transporter Zip
Transporter Zip

Технічні характеристики:
Матеріал: 400D Nylon TPU Double Coated
Об’єм: 30 л
Вага: 0,99 кг
Максимальні розміри: 51 x 35 x 28 см

Перше запитання коли береш цей рюкзак до рук звучить як: “а в ньому точно 30 літрів”?, бо за рахунок з’єднаного відділення він виглядає значно більш містким, тому рекомендувати його можна тим хто любить переносити об’ємні речі. В ньому як і в Transporter Flap як основний матеріал використано 400D nylon це дуже, дуже товста тканина, яка створює враження, що перед вами справжній броньований панцерник, якому не страшні дощ, бруд та механічні пошкодження.

Osprey Transporter Zip
Osprey Transporter Zip

Ще однією цікавою деталлю в цьому наплечнику є наявність верхньої точки доступу до основного відділення, це дуже зручно, якщо ви хочете мати доступ до одразу всіх речей у своєму рюкзаку. Якщо ви плануєте носити в ньому ноутбук, то для цього передбачене спеціальне м’яке відділення Також в ньому є кишеня зі спеціальною підкладкою для зберігання окулярів та гаджетів. Для любителів їзди на велосипедах передбачені стегновий пояс, який при потребі можна зняти та кріплення для ліхтарика. Не забули тут і про традиційний для оспреїв карабін для ключів та сигнальний свисток на грудній стяжці.

Osprey Transporter Flap

Transporter Flap
Transporter Flap
Transporter Flap
Transporter Flap

Технічні характеристики:

Матеріал: 400D Nylon TPU Double Coated
Вага: 0,92 кг

Об’єм: 25 л
Максимальні розміри: 45 x 32 x 18 см

Якщо вам цікавий цей рюкзак я б радив потримати в руках, його дизайнери зробили ставку на тактикльні та візуальні відчуття. Структура поверхні, яка нагадує вініл та м’які лямки є вагомим аргументом “за”.  Ті хто полюбляє переносити з собою ноутбук та документи, знайдуть в ньому два відділення для цих цілей.

Osprey Transporter Flap
Osprey Transporter Flap
Osprey Transporter Flap
Osprey Transporter Flap

Якщо абстрагуватися від форм-фактору та таких деталей як використання алюмінієвої пряжки, то Transporter Flap функціонально має такий же по функціональності набір елементів, як і Transporter Zip. Така ж прилягаюча спинка, кишеня зі спеціальною підкладкою для зберігання окулярів та гаджетів, наявність знімного поясу, кишені з карабіном для ключів, сигнальний свисток та точки для кріплення ліхтарика. Цікава деталь візитка цього рюкзака – відділення під пляшку допомагає краще зонувати речі всередині, і компенсує відсутність зовнішніх кишень під об’єми з водою.

Osprey Transporter Flap
Osprey Transporter Flap

Міцний та стильний повсякденний рюкзак Osprey Transporter Flap наділений рядом корисних функцій необхідних для активного способу життя. Він виготовлений із водостійкого матеріалу 400D nylon, а також має сітчасту задню панель та м’які плечові лямки для забезпечення максимального комфорту. Модель оснащена м’яким відділенням для ноутбука, внутрішніми та зовнішніми кишенями з простим доступом для зручної організації особистих речей та клапаном з алюмінієвою пряжкою.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *