Tropicfeel

Чи можна подивитися по-новому на здавалося б звичайну річ, як кросівки? Або на на ще банальнішу та звичну річ, як от шнурування тих самих кросівок? Чи може один рюкзак змінювати свою форму та розміри під різні завдання його власника? На ці, та значно більше запитань знає відповідь команда розробників Tropicfeel, яка пропонує свіжий погляд на речі для подорожей. Про них і поговоримо у цій статті.   

Tropicfeel: смак далеких подорожей

Tropicfeel – це дуже молодий технологічний та інноваційний іспанський бренд взуття, одягу та рюкзаків для подорожей. Своєю появою він завдячує платформі краудфандингу Kickstarter, де його перша модель кросівок зібрала на 17000% більше коштів, ніж було потрібно для втілення ідеї, і виробництво стартувало.

Tropicfeel

Від подорожі у Тайланд, яка дала поштовх ідеї створення ідеальних мандрівних кросівок до перемоги на Kickstarter та виходу перших серійних моделей пройшло всього 3 роки (з 2016 до 2019 р).

Найбільш притаманна риса цьому бренду – динамічність. Адже та швидкість з якою з’являються все нові та нові моделі не може не дивувати. Фактично зараз спостерігаємо процес створення нової зірки, адже команда бренду не просто швидко втілює свої ескізи, але й підходить до процесу творчо не спираючись на перевірені десятиліттями рішення, а пропонуючи свій свіжий погляд на ідеальний travel kit нового покоління молодих мандрівників.

Tropicfeel
Рюкзак Tropicfeel Shell

Секрети успіху Tropicfeel

Свіжий підхід до знаних речей

Кросівки це знайомо, однак якщо мова заходить про дихаючі кросівки в яких можна плавати в океані, і які швидко висохнуть та не пошкодяться після такої пригоди. Цікаво, правда ж? Або ж, чи спробували ли б ви шнурувати кросівки гнучкими пружинками, це і швидше, і зручніше, і додає той самий смак неспішного розслабленого відпочинку.

Або ж як вам ідея модульності. Коли міський рюкзак може змінювати свій літраж в залежності від ваших потреб. Хочете невеликий рюкзак для міста, будь-ласка, можете додати кілька модулів і ваш наплічник перетворюється на маленький авіаносець, який вміщає мільйон корисних дрібниць.

Так само ідею модульності реалізовано у лінійці одягу від бренду. Розробники поставили собі за ціль зробити універсальний комплект одягу для мандрівників у теплих широтах. Цей комплект скомпонований з дощовика та безрукавки отримав назву NS40, натякаючи на широти у яких може комфортно використовуватися.

Ну і звісно, бавовняні футболки з водовідштовхуючою обробкою. А що так можна було? Розробники впевнені, що так.

Tropicfeel

Якісні матеріали

У співпраці з компанією Cosmo Fabrics, що спеціалізується на високотехнологічних розробках Tropicfeel забезпечує свої моделі найкращими матеріалами. Так, наприклад, верх кросівок виготовлений з в’язаного нейлону – Combat Superknit, що широко застосовується у виробництві взуття для військових. Його відрізняє легкість, стійкість до стирання та розриву, вицвітання, втрати форми.

Tropicfeel
Кросівки Tropicfeel Jungle

Всередині кросівок використовується технологія Agion, що полягає у використанні іонів срібла, це допомагає боротися з бактеріями та як наслідок з появою неприємного запаху. Під впливом іонів із навколишнього середовища починається реакція вивільнення срібних частинок, що знищують усі запахи, бактерії та перешкоджають утворенню грибка. При цьому іони вивільняються лише тоді, коли це необхідно – у момент створення сприятливих умов для розмноження бактерій. Виробник настільки впевнений у цій технології, що надає довічну гарантію на неї. Всі використовувані засоби та матеріали були розроблені спочатку в США для військовослужбовців, а вже потім стали надбанням широкого загалу.

У дощовиках бренду використовується підкладка з графену – інноваційного матеріалу, розробники якого отримали нобелівську премію з фізики у 2010 році.

Tropicfeel
Кросівки Tropicfeel Lava

Турбота про навколишнє середовище

Екологічна складова дуже важлива для розробників Tropicfeel, вони постійно слідкують за зменшенням вуглецевого сліду при виробництві своєї продукції та тому, щоб всі моделі були зносостійкими, а отже якомога довше служили за своїм функціональним призначенням – концепція sustainability.  Вироби бренду повністю веганські, це стало можливим завдяки використанню якісних сучасних синтетичних матеріалів. Компанія активно використовує перероблені матеріали (пластикові відходи та перероблену вовну) при виробництві своїх моделей.

Естетика сприйняття 

Однією з очевидних переваг бренду, є детальне пропорацювання кожної деталі та ретельний підбір кольорової гами. Саме тому його почерк є впізнаваним та речі, викликають бажання потримати їх в руках та додати їх до свого гардеробу.

Спільнота

Це, мабуть, і є головна суперсила бренду. Адже без людей, які захоплено зустрічають всі нові ідеї Tropicfeel та підтримують їх на краудфандингових майданчиках не вдалося б створити такий яскравий та сповнений енергією подорожей образ. Враховуючи, що практично кожна модель тестується на Kickstarter розробники відразу можуть оцінити, чи вгадали вони з запитом своїх прихильників. Тому Tropicfeel це не тільки про кросівки або рюкзаки, це про величезне коло проактивних людей, для яких урбан подорожі це стиль життя.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *