Turbat Glory

Інколи для того щоб з’являлися нові речі та підходи до виробництва потрібні форс-мажорні події. Так, наприклад, повномасштабне вторгнення Росії цього року створило запит на величезну кількість спальників. Так, спочатку з’явився – Turbat Victory, а тепер підійшов час і ще однієї новинки – Turbat Glory, про нього і поговоримо у цій статті. 

Turbat Glory: лімітований та локалізований український спальник

І якщо раніше синтетичні спальники Turbat виготовлялися, в більшості, у Китаї (єдиний виняток Turbat Zvir з Primaloft), а пухова серія в Україні, то тепер виробництво синтетичних спальників також перенеслося до України. До речі, в цьому аспекті потреба Turbat збіглася з можливостями українських виробників, які раніше працювали на закордонні замовлення. Оскільки, війна призвела до втрати значної кількості європейських замовлень перенесення виробництва Turbat в Україну дало можливість для українських фабрик не зупиняти свою роботу.

Чому цей спальник лімітований? Справа в тому, що запас спальників на сезон вичерпався вже у березні, і після того як у квітні вичерпалися запаси наявної в Україні зовнішньої та внутрішньої тканини, тому для появи цього спальника довелося шукати наявні матеріали у Європі, паралельно привізши запаси медикаментів та Starlink для потреб армії, щоб двічі не їздити. З замовлених матеріалів вийшла обмежена кількість примірників Turbat Glory, призначених для тих форс-мажорних обставин в яких опинилися всі українці, і в майбутньому один з колекційних артефактів свого часу.

Turbat Glory

Особливості Turbat Glory

Головною особливістю цих спальників стало використання українського утеплювача при їх виробництві. Якщо у Turbat Victory використовується дешевша версія цього утеплювача, яка дозволила зробити цей спальник максимально доступним, то у Turbat Glory вже застосовано синтетичним утеплювачем TTLoft Insulation Si, що складається з силіконізованих порожнистих  волокон родом з Південної Кореї, які технологічно сплітаються в Україні. Завдяки цьому плетеню спальник чудово компресується і не чутливий до вологи.

Turbat Glory це літній спальник, його температурний режим: температура комфорту: +9 °C, температура ліміту комфорту: + 5 °C. Враховуючи, що утеплювач новий, розробники зробили 1 шар – 150 г/м². Це доволі багато як для літнього спальника, але і, водночас, виглядає переконливо, що спальник відповідає цій температурі. Його найближчим відповідником є Turbat Vatra 2S який має 2 шари х 75 г/м² з утеплювачем Thermolite на +4°C, при цьому Turbat Glory за рахунок більш пружнього утеплювача краще компресується.

Turbat Glory

Для цієї моделі розробники обрали традиційну конструкцію з боковим замком та бічною лівою блискавкою, вона легко і зручно закривається, і саме на неї був запит у великої кількості військових, щоб мати можливість швидше вилазити зі спальника при потребі або ж використовувати його як ковдру у спекотний літній час.

Зовнішній та внутрішній матеріали мають водовідштовхуєче просочення, що дозволить йому краще тримати сухість у локаціях з високою вологістю. В обох випадках використано зносостійкий та вітростійкий поліестер високої щільності.

Спальник зроблено у двох розмірах: до 175 см (Short, 950 г) і до 185 см (Regular, 1 кг). Завдяки пружності утеплювача він доволі добре компресується як для свого класу синтетичних спальників (до 20 х 20 см).

Важливо додати, що такий спальник може використовуватися не тільки влітку, але і в більш холодну пору року, за умови ночівлі в приміщеннях температура в яких потрапляє у його діапазон комфорту.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *