Найкраща, найтехнологічніша, найефективніша – саме такими епітетами описують термобілизну швейцарського бренду X-Bionic. Чому цей саме бренд зайняв найвищі позиції у категорії термобілизни поговоримо у цій статті.

X-Bionic: еволюція може все

Компанія була заснована в 1997 році в м. Волерау (Швейцарія), її головний розробник й ідеолог-натхненник – професор Патрік Бодо Ламбертц. Головний офіс X-Bionic знаходиться в Швейцарії, саме там розробляються всі інновації із всією педантичністю властивою цій країні.

Зроблено в Італії

У X-Bionic не довіряють дешевому виробництву в країнах Азії, покладаючись виключно на європейські традиції. Вся продукція компанії виробляється в Північній Італії – регіоні, де століттями мають справу з пошиттям одягу.

У термобілизні X-Bionic застосовується до 12 різних матеріалів в одному виробі і до 8 різних видів плетіння, при тому що всі з’єднання безшовні. Складно навіть уявити, наскільки трудомісткий і складний процес виготовлення такого шедевру.

Науковий підхід

На відміну від безлічі виробників термобілизни, X-Bionic протягом усієї своєї історії регулярно пропонує дійсно інноваційну продукцію з абсолютно новим баченням на багато речей. Як кажуть в X-Bionic, вони створюють «розумний» одяг.

Нагороди X-Bionic

Список нагород компанії дуже великий. X-Bionic® і X-Socks® виграли понад 300 престижних міжнародних нагород «кращі в тесті» (за інновації, якість, дизайн, використовувані матеріали, функціональність, ергономічність і т.д.).

Термобілизна X-Bionic запобігає перегріванню

Піт – природна реакція організму на підвищення температури. Проте, разом з ним, ми втрачаємо і солі, відтак – порушується водно-сольовий баланс. Якщо весь час відводити від тіла вологу, терморегуляція порушиться і організм може сильно постраждати від перегріву. Крім того, тілу доводиться витрачати дорогоцінну енергію на чергову порцію вироблення поту.

Вирішуючи це завдання, технологи X-Bionic створили так звані “пастки” для утримання часток вологи. Завдяки пухкій структурі тканини всередині білизни створюється свій мікроклімат. Тіло сухе, але процес терморегуляції не порушується. Ввібрана волога продовжує охолоджувати перегріте тіло.

Термобілизна X-Bionic запобігає переохолодженню

Ті ж пастки працюють і в зворотному випадку. Вони зберігають та розподіляють тепло, що виробляється тілом. Для “передачі” тепла від зон теплоємності до зон швидкого охолодження передбачені повітряні канали. Наприклад, від живота зігріте повітря плавно розподіляється в область попереку. Крім того, в термобілизні X-Bionic передбачені вставки з більш теплоємного матеріалу для підтримки в розігрітому стані робочих м’язів. У правильному одязі ви самі себе зігрієте.

Для спортсмена основний фактор успіху – ідеальний м’язовий контроль. Тіло людини має близько 650 м’язів. X-Bionic об’єднує величезний теоретичний досвід з глибокими практичними знаннями, тому, створювана ними білизна оптимально підтримує м’язовий тонус для вирішення конкретних завдань.

Шкарпетки X-Socks

Створені по такому ж наукомісткому принципу, шкарпетки X-Socks по праву можна назвати найтехнологічнішими у світі.

Мають анатомічно правильну форму для правої і лівої ноги. Завдяки цьому ми отримуємо максимальне облягання і відсутність будь-яких складок тканини, які могли б призвести до натирань чи мозолів. Термошкарпетки розробляються з урахуванням особливостей різних видів спорту та умов використання. Це дозволяє створити унікальний продукт, що гарантує максимальний результат.

Технології X-Bionic

Технологія X-Impact Technology® забезпечує стабілізуючий ефект кровоносним судинам, підтримка яких скорочує навантаження на серцево-судинну систему і покращує постачання кисню. Відтак, робота м’язів стає більш ефективною.

Система 3D-Bionic Sphere® керує процесом ефективного охолодження в ділянках підвищеного потовиділення: пахви, груди, спина, поперек. Вловлює зайвий піт раніше ніж ви починаєте його відчувати. Залишає на шкірі найтонший шар вологи для ефективного охолодження.

Технологія Partial Kompression® забезпечує точковий тиск на ключові зони. Кров максимально вільно і природно протікає по судинах. З такою технологією шкіра людини відіграє роль охолоджуючої поверхні, завдяки чому створюється індивідуальний мікроклімат, який сприяє максимальній продуктивності. Як результат, зменшуються м’язові вібрації. Всі м’язи отримують необхідний кисень і поживні речовини. Організм легко відновлюється, а перегріте тіло – миттєво охолоджується.

AirConditioning Channel® – це сотні тисяч вентиляційних каналів, які призначені для ефективного відведення як тепла, так і вологи. Технологія забезпечує постійний рух повітря.

При серйозних фізичних навантаженнях найбільше поту виділяється в зоні пахв і під колінами. У цих місцях концентрується велика кількість вологи, тому звичайний текстиль з таким навантаженням справляється слабо. Для цього в X-Bionic розробили спеціальний матеріал AirConditioning Spot®, який використовується в цих зонах. Він знижує температуру і контролює потовідведення більш ефективно, ніж звичайна тканина.

Висновок

У високотехнологічних виробах X-Bionic враховані найдрібніші нюанси. Одні технології дозволяють досягти оптимальної терморегуляції і скоротити вібрації м’язів, інші – стимулювати циркуляцію крові і поліпшити функціональний стан. Незважаючи на те, що кожна технологія X-Bionic виконує окрему функцію, всі вони спрямовані на досягнення однієї мети – зробити тренування атлетів максимально комфортним і продуктивним.

 

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *