Як доглядати за мембранною курткою

Якщо ви придбали куртку з водостійкою мембраною, зверніть увагу на те, що такий одяг потребує особливого догляду. Якщо ви будете постійно та правильно доглядати за ним, – він служитиме вам довго і мембрана збереже свої водовідштовхуючі властивості.   

Ми зібрали для вас декілька корисних порад, які допоможуть правильно слідкувати за одягом такого типу.

Прання

Перед початком прання потрібно закрити всі блискавки і застібки. Одяг з мембранних тканин треба прати без попереднього замочування при температурі 30-40°C, без відтискання в пральній машині (делікатний режим) чи вручну. Особливості прання кожного окремого виробу вказані на бірці, яка вшита в один зі швів зсередини одягу.

Щоб одяг служив довше, використовуйте спеціальні засоби для прання мембранних тканин – наприклад Nikwax Tech Wash, або ж інші рідкі засоби без активних речовин. Не рекомендуємо використовувати пральні порошки, хімічні очищуващі та розчинники: вони негативно впливають на властивості мембрани.

Догляд

Для відновлення водовідштовхуючих властивостей матеріалу радимо застосовувати спеціальні засоби: просочення для мембранних тканин у вигляді аерозолю (Nikwax Tx.Direct Spray-On тощо) або рідини, які використовують після прання (Nikwax Tx.Direct Wash-In та ін.). Просочувати слід тільки чисті речі після прання або очищення. Зверніть увагу, що використання аерозолів і рідин для просочення може спричинити незначну зміну кольору виробу.

Сушіння

Одяг з мембранних тканин рекомендуємо сушити при кімнатній температурі в розпрямленому вигляді та у горизонтальному положенні. Не можна сушити мембранні матеріали на батареях, обігрівачах, у сушильних машинах, поблизу відкритого вогню, під прямими сонячними променями. Також не можна такий одяг прасувати.

Зберігання

Вироби з мембранних тканин необхідно зберігати сухими, чистими, в розпрямленому стані, в сухих приміщеннях, які постійно провітрюють.

Хай ваш одяг служить вам довго та надійно. Мандруйте сміливо:)

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *