Якщо ви придбали куртку з водостійкою мембраною, зверніть увагу на те, що такий одяг потребує особливого догляду. Якщо ви будете постійно та правильно доглядати за ним, – він служитиме вам довго і мембрана збереже свої водовідштовхуючі властивості.

Як доглядати за мембранною курткою

Ми зібрали для вас декілька корисних порад, які допоможуть правильно слідкувати за одягом такого типу.

Прання

Перед початком прання потрібно закрити всі блискавки і застібки. Одяг з мембранних тканин треба прати без попереднього замочування при температурі 30-40°C, без відтискання в пральній машині (делікатний режим) чи вручну. Особливості прання кожного окремого виробу вказані на бірці, яка вшита в один зі швів зсередини одягу.

Щоб одяг служив довше, використовуйте спеціальні засоби для прання мембранних тканин – наприклад, Nikwax Tech Wash, або ж інші рідкі засоби без активних речовин. Не рекомендуємо використовувати пральні порошки, хімічні очищуващі та розчинники: вони негативно впливають на властивості мембрани.

Догляд

Для відновлення водовідштовхуючих властивостей матеріалу радимо застосовувати спеціальні засоби: просочення для мембранних тканин у вигляді аерозолю (Nikwax Tx.Direct Spray-On тощо) або рідини, які використовують після прання (Nikwax Tx.Direct Wash-In та ін.). Просочувати слід тільки чисті речі після прання або очищення. Зверніть увагу, що використання аерозолів і рідин для просочення може спричинити незначну зміну кольору виробу.

Сушіння

Одяг з мембраною рекомендуємо сушити при кімнатній температурі в розпрямленому вигляді та у горизонтальному положенні. Не можна сушити мембранні матеріали на батареях, обігрівачах, у сушильних машинах, поблизу відкритого вогню, під прямими сонячними променями. Також не можна такий одяг прасувати.

Зберігання

Вироби з мембранних тканин необхідно зберігати сухими, чистими, в розпрямленому стані, в сухих приміщеннях, які постійно провітрюють.

Нехай ваш одяг служить вам довго та надійно. Мандруйте сміливо!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *