Мережа магазинів Gorgany, спільно з командою TURE та кемпінгом “Білий Слон” організували активний відпочинок для людей з різних куточків України.

Сплав: їх об’єднали Gorgany

Близько 20 людей отримали можливість провести насичені вихідні в одному з наймальовничіших куточків Карпат – селі Дземброня, що у підніжжі Чорногірського хребта. Вікенд видався, справді, активним. У перший день гості сходили в мандрівку на полонину Кострич, звідки відкрився захоплюючий вигляд на засніжені вершини Говерли і Попа Івана.

В часі мандрівки гості смачно пообідали, а також познайомитися між собою, адже усі приїхали з різних куточків України і не бачилися раніше. У підсумку дня – вечірня баня та ночівля у комфортних умовах кемпінгу “Білий слон”.

Під час другого дня найсміливіші встигли пройтися сплавом по весняних порогах Чорного Черемошу на рафтах. Менш екстримальною, однак не менш цікавою була екскурсійна мандрівка у далеке, малодоступне село Буркут з відомим джерелом з мінеральною водою типу «Єсентукі», «Боржомі». Наостанок відбувся розважальний турнір зі стрільби з лука! 

Усі учасники мандрівки – переможці зимової акції “Зігрійся”, що тривала у мережі магазинів Gorgany.  “Такий підсумок акції –  це для нас експеримент. І він виявився досить вдалим. Найголовніше те, що це не знайомі між собою люди, які під час відпочинку познайомилися, стали друзями. Наше гасло – Мандруй сміливо! І це саме цей випадок. Адже погодитися на якусь таку річ – поїхати в гори навесні, не плануючи заздалегідь, – це дуже круто. Я б, навіть, сказав, що їх об’єднали Gorgany”, – розповів один з організаторів вікенду Станіслав Провальний.


Нагадаємо, протягом зими у всіх магазинах мережі Gorgany тривала акція “Зігрійся”. Кожен, хто придбав товари певних категорій, автоматично ставав учасником розіграшу мандрівки у Карпати. В кінці лютого магазини у різних містах визначали своїх переможців. Всього переможцями стали 9 учасників, серед яких також учасник, що придбав товари у інтернет-магазині Gorgany.com. Деякі  переможці приїхали у Карпати з сім’ями.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *