У суботу, 13 серпня, стартував проект здійснення мрії – заїзд на велосипеді до Атлантичного океану. Львів’янин, Іван Маслюк має легку форму ДЦП, але це не заважає йому мандрувати і втілювати мрії. Разом з друзями Олегом Савчуком та Олександром Лущиком Іван подолає 5 тисяч кілометрів на велосипеді. Спеціальний велосипед на трьох колесах, йому з Німеччини привезли благодійники.Мандри триватимуть 100 днів. Команда On 3 wheels планує побачити 12 країн і вкінці піднятись на найвищу точку Лісабону. Хлопці також збиратимуть кошти для подорожі наступного мрійника.
Мережа Gorgany.com підтримала хлопців та надала три спальні мішки та три фліси від українського бренду Turbat. “Впевнені – наше спорядження зігріватиме хлопців в цих далеких мандрах”, – зазначають представники компанії.

Ми щиро віримо, що хлопцям вдасться втілити мрію. Вони вже перетнули кордон і подорожують подорож Польщею. Ми стежимо за мандрами проекту і вас запрошуємо надихатись їхнім прикладом на сторінці On 3 wheels – Проект здійснення мрії. Якщо бажаєте підтримати проект – всі деталі на сторінці.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *