Килимок Therm-a-Rest Ridge Rest Solar Regular

1 548 грн
Де знаходяться:
Немає в наявності

Опис

Therm-a-Rest Ridge Rest Solar Regular - найгрубший, найтепліший килимок з поліетиленової піни з закритими порами, відтепер ще й з тепловідбиваючим алюмінієвим покриттям. Це нововведення робить килимок ще більш ефективним в утриманні тепла. Його характеристика теплоізоляції R-Value дорівнює 3,5. І все це при незмінній вазі - всього 540 г. Також покриття додає килимку міцності, що дозволяє комфортно використовувати його цілий рік у будь-яких умовах.

Підходить для використання взимку. Верхній шар складається з нової більш м'якої поліетиленової піни для більшого комфорту, нижній шар - з більш щільної, для неперевершеної міцності. Завдяки спеціальному пеноматеріалу, не вимагає особливого догляду або особливої обережності у використанні, а також не втрачає свої теплоізоляційні властивості у разі проколу. Є можливість підігнати форму або довжину під користувача методом обрізки.

Технічні характеристики:
Призначення: туризм, альпінізм, велосипед
R-Value: 3,5
Розмір: R 51 х 183 см, у скрученому вигляді: 51 x 22 см
Вага: 540 г
Товщина: 2 см

R-value – це характеристика термоізоляції килимка в повністю надутому стані. Чим вище цифра, тим теплішим і комфортабельнішим буде ваш килимок. Ви можете збільшити R-value, додатково піддувши килимок.


 

Відгуки 5

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення