Питна система Source Widepac D|vide 2 л

В наявності
Артикул
225.0417
Рейтинг:
0% з 100
0.0 Відгуки:  0
2 096 грн
Де знаходиться
  truck Доставка
  Повернення

  Замінити або повернути товар можна протягом 1 місяця

  Детальніше
  Оплата при отриманні / Онлайн оплата

  Опис

  Дві індивідуальні питні системи в одній. В даній моделі зберігаються габарити звичайної питної системи, але тепер через різні трубки можна пити різні напої. Популярний зараз серед спортсменів набір ізотоніки + чиста вода в одній питній системі. Резервуар питної системи виконаний за стандартною схемою WidePack. Відмінність полягає у тому, що замість одного відділення для рідини їх тут два. Два відділення встановлені тандемом. При нерівномірному використанні рідин один з резервуарів буде зменшуватися в обсязі, але центрування системи збережеться, що надзвичайно зручно і практично. Два стандартних питних клапана для використання. Щоб розрізняти напої трубки зроблені різного кольору. Вони рознесені на ліву і праву сторони, тому що більшість рюкзаків мають кріплення на обох лямках.

  Технічні характеристики:
  Об’єм резервуара: 2 л
  Довжина: 37 см
  Ширина: 19.5 см
  Вага: 260 г

  Матеріали і технології:
  Glass-like™ - технологія, що запобігає появі бактерій і мікроорганізмів до поверхні. Внутрішня поверхні резервуарів добре самоочищаються.
  Grunge guard ™ - інгібітори росту бактерій на поверхні резервуару для рідини і у трубках гідратора.
  Taste Free ™ - Соекструдірувана поліетиленова плівка зберігає природний смак напою, без присмаку пластика. У питних системах Source не використовуються заборонені для харчових ємностей бісфенол A (BPA) і фталати.
  Widepac ™ - зручна система закриття резервуару, з ковзаючою вставкою. Легко відкривається і закривається, легко наповнюється, миється і висушується для тривалого зберігання. Повна повітропроникність (U.S Patent No. 7,648,276, B2).

  Відгуки

  Write Your Own Review
  Оцінка товару
  Перегляд Файлів...
  Завантаження...
  * Ви можете додати до 5 фото. Формат фото має бути .gif, .jpg, .png.
  Завантаження...
  Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023