Питна система Source Widepac D|vide 2 л

1 137 грн
Де знаходяться:

Опис

Дві індивідуальні питні системи в одній. В даній моделі зберігаються габарити звичайної питної системи, але тепер через різні трубки можна пити різні напої. Популярний зараз серед спортсменів набір ізотоніки + чиста вода в одній питній системі. Резервуар питної системи виконаний за стандартною схемою WidePack. Відмінність полягає у тому, що замість одного відділення для рідини їх тут два. Два відділення встановлені тандемом. При нерівномірному використанні рідин один з резервуарів буде зменшуватися в обсязі, але центрування системи збережеться, що надзвичайно зручно і практично. Два стандартних питних клапана для використання. Щоб розрізняти напої трубки зроблені різного кольору. Вони рознесені на ліву і праву сторони, тому що більшість рюкзаків мають кріплення на обох лямках.

Технічні характеристики:
Об’єм резервуара: 2 л
Довжина: 37 см
Ширина: 19.5 см
Вага: 260 г

Матеріали і технології:
Glass-like™ - технологія, що запобігає появі бактерій і мікроорганізмів до поверхні. Внутрішня поверхні резервуарів добре самоочищаються.
Grunge guard ™ - інгібітори росту бактерій на поверхні резервуару для рідини і у трубках гідратора.
Taste Free ™ - Соекструдірувана поліетиленова плівка зберігає природний смак напою, без присмаку пластика. У питних системах Source не використовуються заборонені для харчових ємностей бісфенол A (BPA) і фталати.
Widepac ™ - зручна система закриття резервуару, з ковзаючою вставкою. Легко відкривається і закривається, легко наповнюється, миється і висушується для тривалого зберігання. Повна повітропроникність (U.S Patent No. 7,648,276, B2).

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення