Рукавиці Viking Diagonal

1 538 грн
Доступні кольори:
Де знаходяться:
Немає в наявності

Опис

Завдяки теплоізоляційному матеріалу Primaloft та мембрані Aqua Thermo Tex, лижні рукавиці Viking Diagonal забезпечують відмінну теплоізоляцію та неперевершений захист від вітру і снігу. Мембрана швидко відводить піт назовні та перешкоджає потраплянню вологи всередину рукавиць, завдяки чому руки залишаються сухими впродовж тривалого часу. Зручна система одягання easy & quick cuff system дозволяє швидко знімати та одягати рукавиці, і є просто безцінною функцією під час інтенсивного снігопаду, сильного вітру та холоду. Еластичні вставки на долоні забезпечують комфорт та зручність при носінні, а ділянки зміцнені шкірою – більшу довговічність рукавиць.

Призначення: катання на лижах та сноуборді

Особливості:
- довговічний зносостійкий матеріал
- долоня укріплена шкірою
- мембрана Aqua Thermo Tex ефективно захищає від холоду, вітру та вологи
- теплоізоляція Primaloft забезпечує високий тепловий комфорт у складних погодних умовах
- система швидкого одягання рукавиць easy & quick cuff system

Технології і матеріали:
Aqua Thermo Tex – сучасна мембрана, яка ефективно захищає від вітру, снігу та дощу. Вона еластична, стійка до механічних пошкоджень та тривалий час зберігає свої властивості.
Primaloft – дуже легкий та м’який теплоізолюючий матеріал, який надійно захищає від проникнення холоду, вітру та вологи, має відмінні вологовідштовхуючі властивості та високу паропроникність.

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення