Рюкзак Fjallraven Kanken

2 970 грн
Доступні кольори:
Де знаходяться:
Користуються
1 працівників Gorgany

Опис

Класичний міський рюкзак зі зносостійкої та міцної тканини Vinylon із великою, широкою блискавкою, завдяки якій повністю відкривається доступ до основного відділення і зручніше знаходити речі. Популярна ще з 1978 року модель із простим дизайном та практичними деталями – чудовий варіант для використання щодня у місті та за його межами. Має кишеню для сідачки (в рюкзаку є вкладка-сідачка), м’яку спинку. Завдяки простим плечовим лямкам та зручним ручкам, можна переносити і як рюкзак, і як сумку. Також має практичні зовнішні кишені. Світловідбиваючі елементи на рюкзаку зроблять Ваше пересування ввечері безпечнішим, а лейбл для контактних даних допоможе повернути річ власнику у випадку втрати. Стильний та функціональний, рюкзак надійно захистить Ваші речі від дощу та стане чудовим доповненням Вашого образу у місті чи в горах.

Особливості:
- вмісткий зручний рюкзак
- виготовлений зі зносостійкої та міцної тканини Vinylon
- сідачка в комплекті
- зручні зовнішні кишені
- рейнкавер у комплекті
- містить нетекстильні елементи тваринного походження

Технічні характеристики:
Вага: 300 г
Об’єм: 16 л
Розміри: 27х38х13 см
Матеріал: Vinylon F: 100% vinylal

Інструкції з догляду: виріб варто очищувати м‘якою щіткою з теплою водою.

Команда Gorgany використовує

Дар’я
Адміністратор магазину Gorgany у Києві
Київ, вул. Мишуги, 11-Б
Використовувала протягом шести місяців майже кожного дня.Придбала цю модель в коричневому кольорі, через свою практичність. Дизайн рюкзака дозволяє носити його як під спортивний, так і під міський стиль одягу.
Сподобалася якість фурнітури, а також продуманість блискавки, вона проходить по всьому периметру, що дозволяє відкрити його повістю та оптимально заповнити. Була приємно здивована, здавалося б, невеликий рюкзак, а вміщає в себе багато речей. Приємна на дотик тканина, виглядає доволі “живучою”.
Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення