Рюкзак Osprey Duro 6 (2018)

3 594 грн
Доступні кольори:
Розміри:
Де знаходяться:
Немає в наявності

Опис

Лінійка Duro, новинка 2017 року – це втілення загальновідомої уваги компанії Osprey до деталей, поєднання максимального комфорту, доступності та функціональності, що забезпечує високу ефективність під час бігу.

Duro 6 – біговий рюкзак середньої місткості, призначений для використання спортсменами, що бігають на довгі дистанції та потребують місця для зберігання води, одягу, продуктів харчування та спорядження.

Рюкзак побудований в формі жилету, що забезпечує комфорт та запобігає зміщенням під час бігу. Спинка та лямки Duro 6 виконані з сітки, що гарантує відмінну вентиляцію навіть під час тісного контакту з тілом. Кишені з еластичної сітки з блискавками забезпечать швидкий доступ до необхідних речей навіть на ходу. В кишенях на лямках розміщені дві м'які фляги по 500 мл, обладнані шлангами.

Компресійні стропи дозволяють регулювати об’єм рюкзака, в той час як велика кишеня з еластичної сітки легко вмістить водонепроникну куртку або шапку та рукавички. Позаду кожного плеча розміщена петля Stow-on-the-Go™, призначена для закріплення трекінгових палиць.

Грудні стяжки знімні, з можливістю фіксації та регулювання однією рукою. Вони виконані з еластичного матеріалу, що не сковує рухів.

Duro 6 – “Born to run” – створений для бігу, ідеально підійде для тих, хто перебуває на межі та розширює кордони своїх можливостей.

Особливості:
- передня кишеня на блискавці
- внутрішній відділ для гідросистеми
- внутрішній фіксатор для ключів
- кишені з еластичної сітки PowerMesh™
- будова в формі жилету з подвійними знімними нагрудними фіксуючими стяжками
- світловідбиваючі елементи
- місце для кріплення проблискового маячка
- система кріплення трекінгових палиць Stow-on-the-Go™
- бічні кишені з еластичної сітки
- дві фляги Twin Hydraulics™ об’ємом по 500 мл зі шлангом та прикусним клапаном
- сумісний з усіма гідросистемами Hydraulics™.

Технічні характеристики:
Вага: 0,41 кг (S/M), 0,43 кг (M/L) – без урахування фляг
Об’єм: 5 л (S/M), 6 л (M/L)
Розміри: 41 х 20 х 13 см
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення